Gjendet e pajetë 28-vjeçarja, ishte zhdukur prej 24 orësh

Postuar: 20/10/2017 - 20:51

   Trupi i një vajze të zhdukur me emrin Suzannah Brown është gjetur një ditë pasi ajo u raportua e humbur.

28-vjeçarja, e cila ishte eksperte e marrëdhënie me publikun, u zhduk nga shtëpia e saj në Chiswick, në Perëndim të Londrës, të mërkurën. 

Trupi i saj u gjet një ditë më pas në ujë, afër një shkëmbi.

Oficerët e policisë gjetën fillimisht makinën e Brown, më pas uji nxorri në breg edhe trupin e saj.

Mbeten mister rrethanat e vdekjes së të resë. Do të jetë ekspertiza mjeko-ligjore që do të përcaktojë shkakun, ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëllonte me shuplakë

Ka sezone kur flokët tuaj janë shumë të butë dhe me shkëlqim, por ka dhe raste kur janë shumë të ashpër dhe të thatë.

Fëmijët kanë dalë në rrugët e Gjermanisë këtë javë për të protestuar kundër përdorimit të tepruar të telefonavae nga prindërit e tyre.

Mesfushori i Çelsit, N’Golo Kante, ka bërë që disa tifozë të kalojnë një natë të paharruar.

Kompania SpaceX e Elon Musk ka zbuluar turistin e parë që do të fluturojë rreth Hënës.

   Njerëzit nuk mund të jenë 100% të mirë apo të këqij, ne të gjithë kemi një sasi të mirësisë dhe të keqes në trupin tonë.

   Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar statujën e një sfinksi ndërkohë që zbraznin ujin nga tempulli faraonik i Kom Ombo në qytetin jugor

Njerëzit shpesh përcaktojnë qëllime të ndryshme gjatë gjithë jetës së tyre.

Të gjithë atë njerëz që përtojnë të shkojnë në palestër apo nuk ushtrojnë aktivitet fizik, do t'ju vijë shumë keq për veten e tyre pasi t

Një 83-vjeçar në Irlandë është përleshur me 3 persona për të penguar një grabitje në një dyqan bastesh.