“Gjysmë Zot, gjysmë djall”, Ibrahimovic provokon në rrjetet sociale

19/05/2020 - 19:50

E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic, është e paqartë. Gjiganti suedez u transferua vetëm në janar te Milani, pas një aventure në Amerikë me fanellën e LA Galaxy.Ibra nuk mund të qëndronte larg Europës dhe zgjodhi t’i bashkohej Milanit në janar, por kur nuk kanë kaluar as 6 muaj, duket se do të largohet. Për të rinovuar, ende nuk është gjetur gjuha e përbashkët, ndërsa suedezi ka bërë një postim me plot nënkuptime sot.

“Gjysmë Zot, gjysmë djall”, shkroi Zlatan në profilin e tij zyrtar në Twitter, ndërsa poshtë ishin dy foto të bashkuar: Një foto e Ibrahimovic, si dhe një foto e aktorit kryesor te filmi shumë i famshëm, “Joker”. Mesazhi? Vështirë për t’u transkriptuar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezult

Programi më i ri që ka startuar në “Top Channel” çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show por që në episodin e plot

Studime të ndryshme tregojnë se çokollata e zezë ndihmon në përmirësimin e cilësisë së flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.