Gratë më të forta të zodiakut janë të këtyre shenjave

08/10/2019 - 20:59

Sipas astrologëve, vajzat dhe gratë e këtyre shenjave të zodiakut janë të pavarura dhe arrijnë të bëjnë vet çdo gjë. Ato janë të shenjave të Demit, Binjakëve dhe Bricjapit.

Demi

Nëse keni menduar se mund të keni kontroll mbi gratë ose vajzat e shenjës së demit jeni gabuar. Gratë e kësaj shenje nuk do të arrini t’i bëni për vete me dhurata të shtrenjta, pasi ato ja dalin vetë të plotësojnë nevojat e tyre.

Binjakët

Ju mund të mendoni se keni fituar kontroll mbi Binjakët, por diçka e tillë do të rezultojë totalisht e gabuar. Gruaja në shenjën e binjakëve ju lejon të keni kontroll mbi të, por ajo është shumë e mirë në kthimin e gjërave dhe dominimit të jetës suaj.

Bricjapi

Bricjapi është një nga shenjat që ka më tepër vetëkontroll, kështu që ai nuk ka nevojë për askënd që ta kontrollojë. Ajo e di se çfarë është më e mira për të dhe do ta bëjë. Vajzat dhe gratë e kësaj shenje janë shumë kokëfortë dhe nuk do të arrini t’i bindni për asgjë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli sot historinë e dhimbshme të 23-vjeçares Ela Shpata. Ela ka lindur dhe është rritur në një fshat

Hakerat kanë sulmuar databazën e të dhënave personave të klientëve që kanë qëndruar në hotelet luksoze MGM.

Vajza e regjisorit të famshëm, Steven Spielberg, ka nisur një karrierë të re në industrinë e pornografisë dhe shprehet se babai i saj e m

Dy gra të cilat blenë shilte për karriget e kopshtit në një dyqan bamirësie në Zyrih, morën shumë më tepër se aq.

Një infermiere greke 34-vjeçare, Stavroula Metaxakis, nga Viannos i Kretës gjeti portofolin me 500 euro të një nëne shqiptare, teksa isht

Një i ri shqiptar ka fituar 30 mijë euro në emisionin e njohur italian Avanti un’ altro”, të drejtuar nga Paolo Bonolis. Shqiptari Xhino

Aktori i humorit, Albano Bogdo, ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të gjyshes.

Pak javë para se të vriste veten, Caroline Flack shkroi një letër që s’e publikoi dot ku tha se “e ardhmja iu shkatërrua” ngaqë akuzohej

Përdorimi i fjalës “mbretëror" nga Princi Harry dhe gruaja e tij, Meghan, për sipërmarrjen e tyre të re po rishikohet nëse do të lejohet

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Real Story” të gazetarit Sokol Balla.