Grida Duma feston ditëlindjen, surprizohet në mesnatë (VIDEO)

12/06/2019 - 12:13

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma feston sot ditëlindjen. E cilësuar si një nga femrat më të pëlqyera të politikës shqiptare, Grida feston plot 42 vite jetë.

Në mesnatë ish-deputetja është surprizuar nga të rinjtë e PD-së dhe studentët e saj të cilët i kanë shkuar te shtëpia me tortë.

Teksa Duma ka fryrë qirinjtë, të rinjtë i kanë kërkuar të mendojë një dëshirë. “Dëshirë? Dëshirat janë në zot”, dëgjohet të thotë Duma.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në daljet e saj por kur miliarderja më e re në botë doli pa make-up dhe pa asnjë filter, njerëzimi u shok

Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!

Sozia e Lionel Messit rikthehet dhe një herë në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për ngjashmërinë e tij shumë të madhe me sulmuesin argj

Një çift ka festuar dy gjërat më të bukura që i ndodhën në jetën brenda vetëm 30 sekondash.

Sipas një studimi të World Anti-Doping Agency, spinaqi përmban një substancë që përshpejton rritjen e forcës në trajnim.

Piktura “Giuditta e Oloferne”, e mjeshtrit të madh italian Caravaggio, që pritej të dilte në ankand të enjten në Tuluzë, iu dha me një ma

Një pasagjer i MH17 “parashikoi” fundin tragjik të avionit të Malaysia Airlines në një postim në Facebook, pak përpara se hipte në të.

Sonda Curiosity ka zbuluar një sasi të madhe metani në mars, gaz ky që në Tokë prodhohet zakonisht nga organizmat e gjallë.

Pasi u larguan nga pallati Kensington sepse u tha se kishte një përçarje me William dhe Kate, Princi Harry dhe Meghan kanë shpenzuar 2.4