Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Griezmann bëhet baba për herë të tretë, të 3 fëmijët kanë lindur në të njëjtën datë!

08/04/2021 - 21:34

Antoine Griezmann njoftoi sot se është bërë baba për here të tretë, pasi bashkëshortja e tij solli në jetë vajzën Alba.

Deri këtu është diçka normale për një lojtar me emër, por lajmi është sensacional për një arsye të veçantë.

Griezmann u bë me 3 fëmijë dhe që të tre kanë lindur në të njëjtën datë, pra 8 prill, diçka e jashtëzakonshme madje edhe për rekord Guiness.

Dy fëmijët e parë, Mia dhe Amaro kishin lindur më 8 prill ndërsa edhe motra e tyre nuk donte të veçohej si duket dhe erdhi në jetë në të njëjtën ditë por të gjithë tashmë po bëjnë pyetjen, është një koincidencë e madhe që ndodh rrallë here apo një programacion deri në detaje nga sulmuesi francez dhe bashkëshortja Erika Choperena?!

Vetëm francezi mund të na thotë të vërtetën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pallati Bakningam Palace ka njoftuar se ceremonia e varrimittë Princ Filipit do të zhvillohet më 17 prill, e cila do të paraprihen nga 8

Një burrë amerikan mori vesh më në fund se çfarë i kishte ndodhur dy qenve të tij, të cilët kishin humbur mbi 20 vite më parë, pasi qafor

Falë shenjës së horoskopit ne dimë pikat tona të dobëta, ato të fortat, tiparet unike të personalitetit dhe mënyrën se si sillemi me të t

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë e ftuar gazetarja Ketrin Gjocaj, e cila ka dhënë një kontribut 30-vjeçar në ekran duke sj

Sipas astrologëve, këto shenja të horoskopit e kanë të pamundur të jetojnë bashkë.

Luani dhe Akrepi

Dëshira e fundit e princit Philip ishte që të vdiste i qetë në shtëpi, në shtratin e tij, raportojnë mediat e huaja, duke shtuar se nuk i

Kryeministrja e Norvegjisë, Erna Solberg, është gjobitur me 1,713 paund, pasi theu rregullat anti-COVID duke organizuar një festë familja

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, feston sot 47-vjetorin e lindjes.

Gjatë ndeshjes mes Granadës dhe Mançester Junajtidit, vëmendjen e të gjithëve e tërhoqi tifozi, i cili u fut nudo në fushën e lojës.

Ka ndërruar jetë në moshën 99-vjeçare Princi Filip, bashkëshorti i Mbretëreshë Elisabeth.