“As gruaja jote nuk ka një burrë”, Julian Deda i kthehet ashpër Mira Kazhanit

13/11/2019 - 22:29

Ditën e sotme kanë nisur replikat online mes Julian Dedës dhe Mira Kazhanit. Gjithçka nisi pas një shkrimi të bërë nga gazetarja në lidhje me protestën e banorëve të Astirit.

Pas shkrimit të saj, aktori reagoi me një status ku e quante Kazhanin “gazetaruçe populiste” dhe madje shkoi edhe më tej duke e kthyer çështjen në personale.

“Kësaj gazetaruçes populiste, që protesta e banorëve të Astirit i duket dështim, gjejini një burrë të qetësohet se gjynah”.- shkruante Deda.

“I dashur Juli. Është e vërtetë që nuk kam akoma një burrë. Më sa shoh, as gruaja jote nuk ka”.- replikoi Mira në një status në InstaStory.

Mirëpo, aktori nuk e ka lënë me kaq. Ai ka reaguar ashpër në një tjetër status në InstaStory, ku shkruan për gazetaren:

“O vajzë, pasi familjes time t’i hash atë që nuk thuhet, gjej një burrë për vete se të qetëson…?”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nënë e 11 fëmijëve ka zbuluar se është e dëshpëruar për më shumë fëmijë, edhe pse ka kaluar pothuajse një dekadë të jetës së saj duke

Prej 7 vitesh, këngëtarja e njohur Rozana Radi po shijon lidhjen e saj të dashurisë, ndonese asnjehere nuk eshte prononcuar per kete fakt

Një ish-Miss SHBA e kthyer së fundmi në mundëse profesioniste ka rrahur mizorisht ish-të dashurin e saj me zinxhirin e qenit.

Aktorja amerikane Olivia Munn, ka ndarë një sekret intim me publikun.

Organizata Botërore e Shëndetit dhe shumë ekspertë të Shëndetësisë, e kanë vlerësuar vendosjen e maskës mbrojtëse si mjetin kryesor të fr

Aktorja e njohur Hymejra Akbaj ka humbur djalin e saj në moshën 47 vjeç. Ajo e ka gjetur të birin të vdekur në shtëpi si pasojë e një sul

Universiteti Durham në Mbretërinë e Bashkuar po kërkon vullnetarë që do të jenë pjesë e një eksperimenti për COVID-19, e cila do të zbulo

Raporti i Princ Harry-t me mbretëreshën Elizabeth ka ngjallur përherë shumë diskutime në rrjetet sociale nga ndjekësit e pallatit mbretër

Studiuesit e Universitetit të Kalifornisë, San Francisko, kanë shpikur një spraj hundësh me antitrupa sintetikë, të cilët besojnë se do t

Bashkia e Durrësit në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor do të organizojë nesër në qytetin breg