Gruaja përplas me makinë automjetet e tjera, më pas nis të kërcejë dhe zihet me policët (FOTO & VIDEO)

10/07/2020 - 18:44

Një grua në Spanjë i ka habitur të gjithë me veprimin e saj.

Ajo e ka përplasur makinën me disa automjete të tjera dhe më pas ka dalë nga makina dhe ka nisur të kërcejë me bikini. Për këtë veprim raportohet se gruaja është arrestuar nga policia lokale.

Ngjarja ka ndodhur në Huelva. Mësohet se gruaja i ka bërë rezistencë policëve gjatë arrestimit.

“Gruaja është arrestuar pasi ka shkelur rregullat e trafikut rrugor. Në pamje ajo shihet duke u tallur me forcat e policisë, madje ka bërë dhe rezistencë ndaj tyre. Zona ku ndodhi aksidenti është shumë pranë plazhit dhe për këtë arsye mendojmë se destinacioni i saj ishte për atje”, u shpreh Lepe Town Hall, një zëdhënëse e policisë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme…

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nën dyshekë, qilima, në rrobat e papastra, libra ose sirtarë… Nëse zgjidhni këto vende për të ruajtur para, duhet ta dini se hajdutët “do

Produktiviteti nuk varet nga koha e qëndrimit në punë. Por si mund të jeni produktivë dhe jo vetëm të zënë në punë?

Të jesh blogere sot në Shqipëri duket hera-herës si një trend.

Pasagjerët e një fluturimi nga Nisa në Oslo do të duhet të zbatojnë një karantinë dhjetëditore, për shkak se avioni i tyre zbriti në të n

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe pamjen e jashtme, ku shfaqet gjithmonë e kurua

Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Philip rrezikojnë të mbeten të izoluar në rezidencën skoceze në Balmoral, ku ato janë atje prej disa dit

Ish-mbreti i Spanjës Juan Carlos, që ka lënë vendin pas akuzave për korrupsion ndodhet në Abu Dhabi, në një rezidencë të një superhoteli

Prej disa muajsh, pandemia ka pushtuar botën duke krijuar vështirësi dhe probleme të ndryshme.

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, ka treguar se vuante nga një depresion i një shkalle të ulët për sh

Pasuria e themeluesit të Facebook-ut, Mark Zuckerberg, veçse vjen duke u rritur.