Gruaja sjell në jetë gjashtënjakët 7 vite pas martesës

08/09/2019 - 11:06

Një grua ka lindur gjashtënjakë në një spital në qytetin Sardgogha të Pakistanit.

Ghazala BiBi u pranua në një spital privat, ku lindi katër djem dhe dy vajza. Sipas medieve,  nëna dhe fëmijët ishin në gjendje të mirë shëndetësore.

Familjarët shpërndanë ëmbëlsira për të festuar lindjen e fëmijëve, të cilët çifti i lindi shtatë vjet pasi u martuan.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dukesha, Kate Middelton dhe Princi William kanë nisur turin e tyre në Pakistan.

Është cilësuar si fëmija më e bukur në botë dhe vjen nga Rusia.

Kancelarja gjermane Angela Merkel mbetet në krye të listës së politikanëve më të dashur për gjermanët.

Këngëtarja koreane e popit, Sulli ka vdekur në moshën 25-vjeçare.

Një funeral tepër i pazakontë në Irlandë ka kaluar nga lotët e zisë tek të qeshurat.

Ermal Mamaqi na ka treguar se filmi i tij i ri "I love Tropoja" është gati dhe shumë shpejt do të shfaqet në kinematë tonë me nisjen e vi

Një grup prej 80 shkencëtarësh kanë udhëtuar drejt Siberisë për të hetuar efektet e shkrirjes së akullit të përhershëm të Arktikut Lindor

Një mësuese e shkollës fillore në Queensland të Australisë i ka rënë të fikët në klasë pasi shkoi e dehur në mësim.