Gruaja than të brendshmet në ventilatorin e aeroplanit (VIDEO)

Postuar: 21/02/2018 - 13:05

Një pasagjere është filmuar duke tharë të brendshmet e saj në ventilatorin e një aeroplani gjatë një fluturimi në Moskë. 

Gruaja e paidentifikuar, e cila po udhëtonte nga Antalia, Turqi drejt kryeqytetit rus shihet në video duke mbajtur të brendshmet afër ventilatorit.

Por udhëtarët thonë se ajo nuk ishte zënë ngushtë pasi thau për rreth 20 minuta.

Pasagjerët e tjerë mbetën të tronditur nga sjella e saj e pazakontë ndërsa qëndruan të heshtur.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Mjekët janë shokuar kur kanë gjetur pjesën e një stilolapsi në organet gjenitale të një djali 6-vjeçar.

   Çifti japonez Masao dhe Miyako Matsumoto, të martuar që nga tetori i 1937, mbajnë rekordin Guinness si bashkëshortët më të moshuar në

   Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot i ftuar në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili.

   Michael Kors po raportohet se do ta blejë shtëpinë e modës ‘Versace’ për 2 miliardë dollarë.

Shakatë janë shumë të përhapura midis futbollistëve të ndryshëm dhe diçka e tillë i ka ndodhur dhe ekipit të Mançester Junajtid.

Këngëtari dhe aktori amerikan Al Matthews është gjetur i vdekur.

Filmi i njohur “Murgeshat gazmore” vjen me një kapitull të tretë plot me surpriza dhe me mungesë të aktores Whoopi Goldberg, e cila na ka

Në mes të turit për promovimin e librit të saj "Becoming", Michelle Obama kishte kohë për të zyrtarizuar një martesë.

"West Side Family" kanë qenë një nga grupet më të dëgjuar shqiptarë përsa i përket muzikës.

Kur shohim personazhe të njohur të botës së modës, apo aktor, këngëtarë etj, mahnitemi nga përkujdesi ndaj çdo detaji, sidomos të fytyrës