Habit aktorja e famshme: S’kam dalë në asnjë takim prej 35 vitesh

14/07/2019 - 19:33

Aktorja e famshme Diane Keaton, tashmë 73 vjeçe, i ka habitur të gjithë teksa ka pranuar në një intervistë për “InStyle” se nuk ka dalë në takim me një mashkull që prej 35 vitesh. E pyetur nëse burrat e ftojnë në takime, Diane u përgjigj:

“Kurrë, në rregull? Le ta sqarojmë që tani, është me rëndësi. S’kam dalë në asnjë takim që prej 35 vitesh. Asnjë takim. Kam plot shokë meshkuj. Kam shumë shokë, por jo takime. Asnjë puçi-puçi.”- u shpreh Keaton.

Megjithatë, aktorja ka pasur disa lidhje romantike me yjet e Hollywood-it si Jack Nicholson, Warren Beatty, Al Pacino apo Woody Allen.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mark Bloomfield kishte pasur një karrierë domethënëse në botën e vullnetarizmit në vendet më të varfra të botës, Indi dhe Afrikë mbi të g

Personazhe të njohur të artit dhe skenës shqiptarë, në mënyra të ndryshme u solidarizuan duke dhënë ndihmën dhe mbështetjen e tyre pas tr

Një modele është gjetur e pajetë pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi rezultonin të zhdukur.

Bananja është një frut mjaft i dobishëm si për trupin dhe mendjen tuaj.

Murinjo është padyshim një nga trajnerët më të mirë në botë dhe protagonist si në fushën e blertë, ashtu edhe jashtë saj.

Identifikohet origjina kimike e reagimi fiziologjik ndaj një frike të madhe.

Irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll.

Në vitin 1989, një çift nga Long Island pagoi afërsisht 100 dollarë për blerjen e një garazhi.

Arabia Saudite po planifikon të ndërtojë një qytet-shtet të ri ndërkufitar, të qeverisur nga ligje perëndimore, si pjesë e strategjisë së

Shkrimtarja e njohur për fëmijë, Myzejen Konduri, njëkohësisht edhe Producente e Miss & Mr Durrësit dhe Miss & Mr Turizmi, bashkë