Habit gazetarja: Mendoja se isha lesbike

15/07/2018 - 16:06

   Një fundjavë mbushur me rrëfime të forta ishte kjo e radhës në ‘Një kat më lart’.

Gazetarja Zhaklin Lekatari e njohur nga blogu i saj për raportet seksuale ishte e ftuara e moderatorit Ermal Peçi.

Ajo tregoi se ende njerëzit e gjykojnë rreth shkrimeve apo deklaratave që bën edhe pse thekson që njerëzit nuk duhet të merren më të apo jetën e saj personale se sa rreth atyre që ajo shkruan.

Por sa e njeh ajo veten seksualisht?

Ermali e pyet nëse përtej meshkujve ka menduar për raporte intime edhe me femra, apo nëse ka ndodhur kjo gjë:

‘Në moshën 18-19 vjeçare kalova një krize identiteti. Pyesja veten nëse isha hetero apo gay. Po e them për herë të parë këtë gjë. Unë jetoja në Itali, kam folur me miqtë e mi.

Kjo gjë më shqetësoi se isha e pasigurtë jo se gjykoj njerëzit. Mbas disa muajsh një miku im më tha se çfarë më eksitonte, kur mendoja një mashkull apo një femër, përgjigja ime ishte një mashkull’, thotë Zhaklina.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është publikuar këtë të diel bashkëpunimi mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe reperit Noizy.

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në programin “E diela Shqiptare”, Gentiana kishte ardhur për ti dhënë një mesazh nënës së saj pasi pre

Që Roma është një qytet romantik, për këtë nuk ka dyshime, ashtu sikurse nuk ka dyshime edhe për dashurinë që ka ky vend për futbollin.Gj

Një turist britanik, David Humphries, i cili ndodhej për pushime në Egjipt, ka humbur jetën, pasi është ndjerë keq në pishinën e resortit

E teksa bota mbarë respekton në 20 Tetor Natën e Hënës, Kina mendon përtej saj.

Është munduar që shpeshherë ta mbajë familjen e tij larg mediave dhe fotove në rrjete sociale, por siç duket këtë herë kryeministri Edi R

Arrestimi i Arkimed Lushaj ku shihej gati nudo në një dhomë hoteli, i mbuluar vetëm me çarçaf bëri xhiron e mediave.

Ndërkohë që Sali dhe Shpresa Lushaj, prindërit e këngëtarit Arkimed Lushaj që u arrestua pak ditë më parë, kanë qenë sot të ftuar në emis

Ëndrra e çdo femre është që të duket e re në çdo moshë, por një nënë e tre fëmijëve duket se e ka realizuar këtë dëshirë.

Një aksidenti i pazakontë është regjistruar të enjten rreth orës 18:30 në fshatin e vogël të Gütersloh në Gjermaninë Perëndimore.