Habit Kate Middleton, zbulon këmbët! (FOTO)

15/05/2019 - 21:10

Ajo riciklon veshjet e saj, por edhe befason. Nëse në ditëlindjen e vjehrrit të saj, princit Carlo kishte përdorur një fustan të bardhë dhe blu serioz, për festimet e 75 vjetorit të D-Day Kate Middleton thyen protokollin duke i dhënë mundësinë vetes të mbajë një fustan me një të çarë të madhe.

Në bashkëpunim me erën, dukesha e Cambridge përfundon duke treguar kofshën e saj zbuluar. Me një fustan blu me pika të bardha dhe me kopsa përpara, deri në një farë pike, dhe me këpucë me taka të larta, Kate tregon kofshën poshtë fustanit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një mjek i cili nuk ka përdorur sapun dhe shampo për 4 vite i ka lënë gojëhapur të gjithë teleshikuesit në New York.

Muzeu i Luvrit, i cili shumëfishoi ofertën e tij në internet dhe rrjetet sociale gjatë kohës së izolimit, u mbështet masivisht nga 10,5 m

Me këtë pamje të re, ylli i futbollit Cristiano Ronaldo është shfaqur për herë të parë në vitin 2003 kur sapo ishte transferuar tek Manch

Tatler, një revistë britanike, publikoi disa informacione në lidhje me mënyrën si Kate Middleton po përballon situatën e tanishme, që mes

Kylie Jenner ka treguar edhe njëherë asetet e saj me bikini nga karantina. Ajo e ka postuar pothuajse përditë foto të nxehta nga vetizoli

Dhëndri i ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, sipërmarrësi Angjelin Serreqi është vendosur në fokus të një shkrimi të publikuar

Niko Jani, një nga legjendat e sportit në Durrës, mbush sot 64 vjeç.

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl