Habit me deklaratën: Kam shkuar me gruan e Will Smith me bekimin e tij!

01/07/2020 - 23:01

Këngëtari August Alsina ka bërë një deklaratë të fortë gjatë një interviste për “The Breakfast Club”. Ai tha se ka pasur një marrëdhënie me gruan e aktorit të famshëm Will Smith, Jada Pinkett-Smith, duke shtuar se lidhja e çiftit të fashëm ishte e hapur dhe se Will ishte në dijeni të lidhjes jashtëmartesore të të shoqes.

“Unë në fakt u ula me Will dhe bëra një bisedë, ai më dha bekimin e tij”, -u shpreh Alsina gjatë intervistës. Këngëtari tha se ishte njohur me Jada-n në vitin 2015, pasi ishin prezantuar përmes djalit të çiftit Smith, Jaden.

Prej atëherë, August Alsina ka qenë një mik i familjes Smith. Ai madje i ka shoqëruar ata me pushime në Hawaii në vitin 2016. Ndërsa në BET Awards 2017 ai shkoi i shoqëruar me Jada-n.

“Unë e dhashë veten plotësisht në atë marrëdhënie për vite të tëra të jetës sime. E doja vërtet, vërtet, vërtet shumë dhe kam shumë dashuri për të. Unë iu përkushtova. Unë ia dhashë veten time asaj. Aq shumë, sa të mund të vdes tani dhe të jem ok duke e ditur që ia dhurova veten plotësisht dikujt… Disa njerëz nuk e provojnë kurrë këtë gjë në jetë”, -u shpreh ai.

Ai rrëfeu se e përjetoi shumë keq ndarjen nga Jada. “Pothuajse më vrau… jo pothuajse, por më vrau! Më bëri të ndryshoj totalisht si njeri. Më theu! Do të jetë me shumë mundësi gjëja më e vështirë që kam kaluar në jetë.”

August shtoi gjithashtu se e do shumë familjen e Jada-s, njësoj si të ishte familja e tij. Përfaqësuesit e Jada Pinkett-Smith e kanë mohuar vërtetësinë e fjalëve të këngëtarit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lucky Kelsall, 37 vjeçe, i bëri një premtim burrit të saj që ishte në prag të vdekjes, se me të do të bënte një djalë.

Sipas astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tjetrin, keshtu qe k

Vetëm pak kohë më parë, moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë

Dwayne “The Rock” Johnson u emërua aktori më i paguar, për të dytin vit me radhë, shkruan revista Forbes.

Rita Ora ka qenë kryefjalë e statuseve në Twitter për ditë me radhë, pasi 29 vjeçarja është akuzuar për “përvetësim kulturor” dhe “blackf

Fotoja familjare për 70-vjetorin e Princit të Uellsit me familjen e tij ka qenë një makth i vërtetë.

Këngëtari me famë botërore Ed Sheeran na la të kuptojmë se së shpejti, ai dhe bashkëshortja e tij, Cherry Seaborn, do të bëhen prindër pë

Manjati i teknologjisë John McAfee, është arrestuar nga policia norvegjeze pasi në vend të maskës anti-Covid kishte vendosur mbathje femr

Albert Ndreu, shqiptari që jeton në Sheffield të Britanisë së Madhe, i vendosi zjarrin banesës së tij, teksa po mundohej që t'i propozont

Sipas astrologjisë, meshkujt që i përkasin shenjës së Demit, dinë të duan një person përgjatë gjithë jetës.