Hailey heq unazën e martesës dhe bën një tatuazh (FOTO)

19/10/2020 - 14:55

Më 30 shtator të këij viti, Justin dhe Hailey festuan përvjetorin e martesës.

23-vjeçarja u pa në New York teksa shoqëronte bashkëshortin e saj,  i cili ishte i ftuar në “Saturday Night Live”.

Hailey tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin prej lëkure të gjatë dhe të ngushtë pas trupit.

Por, sytë shkuan menjëherë tek gishtat e modeles, pasi ajo ka bërë një tatuazh të ri dhe ia ka dedikuar këngëtarit.  

Ajo shihet të ketë bërë vetëm një shkronjë “J”, duke  e zëvendësuar unazën e martesës me këtë tatuazh. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Para dy netësh u mbajt ceremonia e “American Music Awards”, që mblodhi disa nga emrat më të njohur të muzikës botërore.

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do

Pas përfundimit të pandemisë së Covid-19, Bill Gates, parashikon se do të ketë 50 përqind më pak udhëtime me aeroplan, sesa ka pasur më h