Hajduti fatkeq, shkon të vjedhë por i bien pantallonat (VIDEO)

15/12/2019 - 08:56

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut fatkeq, i cili me motor ndalon pranë një banesë për të vjedhur një pako të lënë para derës.

Për ti bërë gjërat shpejt hajduti merr pakon dhe vrapon drejt motorit, por pakoja duket se dëmtohet pasi nga ajo nisin të bien rroba dhe dhe sende të tjera. 

Pasi vendos pakon në motor hajduti kthehet për të marrë sendet që kanë rënë në tokë por hajdutit i bien pantallonat dhe me to nëpër këmbë vrapon të hipi në motor për tu larguar.

Pronarët e shtëpisë në Colorado ia dërguan pamjet policisë për të ndihmuar në identifikimin e hajdutit që këtë herë nuk i shkoi fare mirë vjedhja.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjëja e parë që bëjmë kur zgjohemi është të gjejmë kuptimin e ëndrrave që kemi parë një natë më parë.

Vazhdon në distancë sfida mbretërore mes William me Kate dhe Harry me Meghan.

Miranda Kerr është një nga modelet më të famshme që të gjithë admirojnë lëkurën e saj të pastër dhe me shkëlqim.

Shumica e prindërve e vendosin gabim fëmijën e tyre në sedijen e sigurisë në makinë, duke i ekspozuar ndaj me një rreziku të lartë, pasi 

Një studim ka zbuluar se çfarë duan dhe pëlqejnë vërtet burrat te një grua.

Kujdeset për pamjen e saj fizike

Ai është i madh sa një traktor, 27 vjeç dhe peshon 453 kilogram. Është dy metra i gjatë dhe çdo mëngjes ha 38 kokra vezë.

Të qenit single ka avantazhet e veta. Nuk është vetëm një mendim, por një pohim shkencor.

Deri tani kemi qenë në sezonin e Bricjapit dhe ka qenë një periudhë e gjatë.

Një nuse australiane u hakmorr në mënyrën më të mirë ndaj të dashurit të saj Alex pasi mori vesh se ai ishte në një lidhje paralele me nj

Princi Harry u përpoq të shpjegonte publikisht se vendimi për t’u shkëputur nga familja mbretërore nuk ishte i lehtë për të.