Harry e Meghan një show si familja Kardashian?

29/09/2020 - 18:40

Harry dhe Meghan Markle kanë në plan një kontratë 150 milionë dollarëshe në Netflix për të dokumentuar aktivitetet e tyre filantropike dhe të bamirësisë.

Çifti që u largua nga oborri mbretëror britanik, duke shtruar si një prej arsyeve kryesore ruajtjen e privatësisë, ka pranuar të xhirojnë një “reality show” për jetën e tyre.

Dukët e Sussex, të cilët janë shpërngulur në Kaliforni, do të ndiqen nga telekamerat për 3 muaj me radhë, ndërsa programi është në plan të transmetohet vitin e ardhshëm.

Edhe pse thuhet se show do të jetë edukativ dhe me shije të hollë, publiku mendon se fenomeni Kardashian ka infektuar tashmë dhe çiftin mbretëror. Dyshimet janë se pas këtij çeku të majmë që do paguhet, Netflix të mos mjaftohet vetëm me jetën prej bamirësish të çiftit.

Publiku është i bindur se pas këtij plani qëndron Meghan./

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shkencëtarët paralajmërojnë se pasojat psikologjike të pandemisë së koronavirusit do të jenë të mëdha.

Alvaro Morte i “Money Heist” ka fituar një rol të ri në një projekt filmik.

Mision vërtet i pamundur është bërë sot shmangia e koronavirusit dhe këtë stafi i “Mission Impossible 7” e provoi vetë.

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në një familje në Dublin të Irlandës, ku trupi i një infermiereje u gjet i pajetë poshtë një ure jo shumë

Kryeministri Edi Rama ka festuar 10-vjetorin e martesës së tij më Linda Ramën.

Ju kurrë nuk do të shikoni një avokado në të njëjtën mënyrë përsëri.

Dorëshkrimet e Adolf Hitlerit u shitën, në ankand nga shtëpia bavareze Hermann Historica.

Deputetja shtatzënë e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është prekur nga virusi Covid-19.

Në një fermë në Sardenja të Italisë ka ndodhur një rast i çuditshëm, pasi një fermer italian ka njoftuar lindjen e një qenushi shumë të r

Brooklyn Beckham, djali i David dhe Victoria Beckahm dhe e dashura e tij Nicola Peltz u fejuan pak javë më parë, dhe shumë shpejt po dali