Heq kostumin zyrtar dhe vesh bikinit, deputetja Hyseni zgjedh Durrësin për të pushuar (FOTO)

10/08/2020 - 21:41

Deputetja e opozitës parlamentare Edlira Hyseni ka hequr kostumin zyrtar dhe ka nisur pushimet.

Hyseni shpesh në postimet e saj nuk e fsheh dashurinë që ka për qytetin e lindjes, Durrësin dhe ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë pikërisht në qytetin 3000-vjeçar.

E meqë është me pushime, deputetja e Durrësit nuk ka ngurruar të postojë foto me bikini, ndërsa në sfond është deti Adriatik.

“E dua detin”,- shkruan Hyseni në story-n e saj.

Ndërsa një foto tjetër ku shfaqet duke drekuar me djalin e saj dhe prindërit, deputetja shprehet se nuk ka rëndësi se "ku je me pushime, por me kë je".

Mbyllja e seancave plenare në Kuvend dhe rikthimi i djalit të saj në Shqipëri nga vendi fqinjë Itali, ku ndjek studimet, duket se e kanë bindur më në fund deputeten simpatike të shfrytëzojë motin e nxehtë për të bërë disa ditë plazh.

Postimi i deputetes Hyseni:

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për dikë më e lehtë e për dikë më e vështirë, por për të gjithë, shprehja e ndjenjave mbetet pak sfiduese. Megjithatë, janë një pjesë e s

Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet e shkruara.

Edhe pse ekzistojnë tre simptoma kryesore të infektimit nga koronavirusi, nje hulumtim i ri ka gjetur se njerëzit me shendet të lig dhe t

Çdo grua, pavarësisht nga personaliteti i saj, shijet e saj ose ambienti në të cilin jeton, meriton të përmirësohet çdo ditë.

Të gjithë keni dëgjuar të flitet për produktet e reja të duhanpirjes të cilat veçojnë nikotinën nga tymi i dëmshëm i duhanit.

Amerikanja, Nikole Mitchell ka vendosur që të lërë punën në kishë dhe të bëhet striptiste.

Një nxënës 14-vjeçar, i cili ngacmohej sistematikisht nga shokët e klasës në një shkollë me konvikt vari veten vetëm disa ditë, pasi bash

Statistikat parashikojnë se ka rreth 3 miliardë përdorues të smartphoneve.

Reperi amerikan, Miles McCollum i njohur me emrin e artit Lil Yachty, u arrestua dhe u akuzua për qarkullimin me shpejtësi tej normave të