Hera bën 5 vjec, ky është urimi i ndjerë i Rezarta Shkurtës

23/10/2018 - 19:08

Për këngëtaren Rezarta Shkurta, dita e sotme është një nga më të bukurat, pasi vogëlushja e saj Hera feston ditëlindjen.

E vogla mbushi plot 5 vjeç dhe nuk mund të mungonte urimi i ndjerë i nënës së saj.

“Hera Hoxha, nuk do të doja asgjë më shumë në 5-vjetorin tënd të lindjes… Faleminderit princeshë e vockël që zgjodhe të jemi prindërit e tu, do mundohemi me të gjitha forcat tona të të bëjmë më të lumturën në botë dhe të të mos zhgënjejmë asnjëherë! Të duam në infinit, Mami dhe Babi…”,- përfundon Rezarta në rrjete sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një adoleshente e varur nga rrjeti social snapchat vrau veten, pasi u lidh me një mision të dëshpëruar për sa më shumë pëlqime.

Të gjithë e kemi provuar atë ndjesinë e përcëllimit të lëkurës dhe dhimbjen e saj edhe qoftë nga një prekje e lehtë.

Ashtu siç ishte lajmëruar më herët, të premten u bë edhe hapja e plotë për publikun, e hotelit “J-Hotel”, që është në pronësi të kampionë

Dy ushtarë francezë nuk mund të ndanin sytë nga Melania Trump kur ajo mbërriti për samitin tre ditor të G7 në Francë.

Scarlett Johansson shpallet aktorja më e paguar në botë.

Një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre.

Rreth 2 javë më parë, përuroi investimin e tij më të fundit, agroturizmin “Vinea Resort & SPA”, ku i ftuar nderi ishte kryeministri E

Kylie Jenner është vënë në qendër të kritikave në rrjetet sociale.

Djali i një miliarderi amerikan ka vrarë veten, pasi e la e dashura.