Hidhet me parashutë, përplaset keq me shkëmbinjtë

12/06/2019 - 10:57

Një aksident ka ndodhur në Kampionatin Botëror të Sporteve Ekstreme, në Spanjë.

Parashutisti Mahieu Maurice, sapo është hedhur ka hapur parashutën, por presioni e ka shtyrë drejt shkëmbit.

Për mos t'u përplasur me shkëmbin, ai ka nxjerrë këmbën përpara të cilën fatkeqësisht e ka thyer. Megjithatë ai ka mundur të zbresë në tokë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zbulohet bamirësja e cila i jepte Kristiano Ronaldos hamburger falas në vitet kur ky i fundit ishte i varfër dhe praktikisht bashkime dis

Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë.

Kënga shqiptare “Të ka lali shpirt” ra nga froni, pasi nuk është më e klikuara në kanalin e “YouTube”.

Të gjithë përballemi me situata stresuese që na zemërojnë duke filluar nga trafiku e deri te kolegët e punës që s’i durojmë dot.

Arkeologët zakonisht ju duhet shumë kohë që të mendohen në lidhje me atë që kanë gjetur.

Klani i Kardashian-ve dhe Jenner-ve është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Pasi të lani dhëmbët, të vishni pizhamat dhe të niseni për në shtrat, mos harroni të bëni dhe një gjë të fundit: të mbyllni derën.

Sytë janë mjete të mrekullueshme që na ndihmojnë të vëzhgojmë botën përreth nesh dhe të zbulojmë se çfarë do të donim të kishim në jetën