Hillary Clinton lesbike? Më pëlqejnë burrat, faleminderit!

06/12/2019 - 16:15

Hillary Clinton ishte në një intervistë me Howard Stern të Mërkurën dhe biseda u zhvendos në disa tema të pazakonta.

Në një moment, Stern e pyeti ish-Sekretaren e Shtetit nëse ajo ishte përfshirë ndonjëherë në një marrëdhënie lesbikesh.

"Kurrë, kurrë, kurrë! Asnjëherë nuk jam tunduar, faleminderit shumë.", u përgjigj shpejt Clinton, sipas Washington Times teksa shtoi se i pëlqejnë burrat.

"Mua në të vërtetë më pëlqejnë burrat,"-tha ndërsa tregon se para se të takohej me Bill Clinton, kurrë nuk kishte probleme të bënte për vete meshkuj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kobe Bryant, ish basketbollisti i famshëm i NBA dhe Los Angeles Lakers, ka ndërruar jetë në moshën 41-vjeçare si pasojë e një aksidenti m

Shuhet legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Kobe Bryant. Sipas asaj që shkruan gjermania "Bild", shkak është bërë rrëzimi i heli

Edhe pse në një moshë të pazakontë, Iris Jones ka në plan të martohet me të dashurin e saj egjiptian Mohamed Ahmed Irbriham. Ai është vet

Në momentin kur ra tërmeti me madhësi 6.8 ballë në provincën Elazig të Turqisë, një grua solli në jetë fëmijën e saj.

Në mesin e situatës emergjente të shkaktuar nga virusi i rrezikshëm, në rrjetet sociale është publikuar videoja e një djali, i cili ha të

Një histori prekëse e programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Rubies e cila kishte zgjedhur emisionin për të surprizuar vajzën e

Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin “Mos i  fol shoferit”, përveç filmit të tij më të ri “ I Love Tropoja”, ka folur edhe për filmin që ka

Vende të ndryshme të botës kanë rregulla të ndryshme. Për vizitorët, ato sigurisht janë të panjohura.

Mburrja nuk është një gjë e bukur, por gjithmonë ekziston dikush që e konsideron veten superior ndaj të tjerëve, më autoritar, më të aftë

Mbrëmjen e kaluar, moderatori i emisionit "Zonë e Lirë", Arian Çani kishte ftuar një trupë aktorësh për të promovuar një shfaqje teatrale