Hueyda El Saied fjalë zemre për partnerin në ditën e tij të lindjes

03/08/2020 - 17:13

Hueyda El Saied, ka uruar me fjalë të ngrohta partnerin e saj, në ditën e tij të lindjes. Teksa e quan dashurinë e saj të jetës, showgirl-i ka postuar edhe fotografinë e tyre të parë.

“Gezuar ditelindjen dashuria e jetes sime. Ti qe je forca dhe krenaria ime. Ti qe mbush ditet dhe netet e mia me pasion, zgjuaresi, humor, besnikeri, muzike, stil dhe klas. Te dua aq shume sa qe nese do te me duhej te zgjidhja midis: te jetoja nje jete te gjate pa ty ose nje dite me ty do te zgjidhja te pa dyshim te dyten.

Nese nuk e ke kuptuar ende Gabrieli dhe une te duam palimit.

@thierry #hapoybirthday #fotografiajoneepare”,
shkruan ajo në rrjete sociale.

Në vitin 2017 ish-balerina do të pranonte publikisht për mediat në Shqipëri se ajo dhe partneri i saj Mishel i dhanë fund lidhjes së tyre pas 5 vitesh bashkëjetesë dhe një fëmije.

Mirëpo kjo histori i përket së shkuarës, pasi showgirli ka gjetur prej kohësh lumturinë pranë Thierry-.t

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një mi gjigand afrikan ka marrë një medalje ari prestigjoze për punën e tij në zbulimin e minave tokësore. Magawa ka nuhatur 39 miniera t

Nipi i Pablo Escobarit, Nicolas Escobar thotë se ka gjetur një qese plastike me para me vlerë prej 18 milionë dollarë të fshehura në muri

Një deputet në Argjentinë, që harroi kamerën ndezur, është pezulluar nga detyra.

Disa ditë më parë, vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale e mori një fotot të publikuar nga moderatorja e njohur Bieta Sulo.

Një baba e ka lënë djalin e tij vetëm në shtëpi me një të huaj për pesë ditë me radhë sepse donte të shkonte me pushime në Itali.

“Ata thonë se ajo që nuk të vret të bën më të fortë … Ja ku jemi, me dëshirën e madhe që të kthehemi më të fortë se kurrë!Me anë të këtij

E vendosur tani në SHBA, Meghan Markle hedh pas shpine kurorën angleze dhe i drejton sytë nga Shtëpia e Bardhë.

Revista e famshme “Forbes” së fundmi ka publikuar një artikull për disa vende të botës që mund të vizitohen lehtësisht në kohë pandemie.

Mundohuni të mashtroni një grua dhe mbi të gjitha përpiquni ta bëni atë me një grua që tashmë është djegur.

Mark Chapman, vrasësi i John Lennon, i ka kërkuar falje vejushës së muzikantit të famshëm 40 vite pas krimit.