Humbi plot 30 kg! Valbona Mema rrëfen publikisht “sekretin”

14/03/2019 - 19:19

Këngëtarja e dashur për publikun Valbona Mema pasditen e sotme ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, prej ku na habiti të gjithëve me pamjen e re të saj.

Gjatë intervistës, bukuroshja zbuloi se pas trupit aktual fshihet një dietë specifike përmes së cilës ajo ka arritur që të heqë 30 kilogramë.

Këngëtarja rrëfeu ndër të tjera se prej më shumë se dy vitesh i është nënshtruar një diete duke e mbajtur atë në mënyrë strikte. Ky është “sekreti” që ajo vendosi ta ndante me publikun sot dhe rezultatet vërtetë janë wow!

Ajo zbuloi për publikun se aktualisht peshon 56 kilogram, nga 86 që kishte qenë para më shumë se dy vitesh.

Por pavarësisht korrektësisë në mbajtjen e saj, siç rrëfeu edhe Valbona ka pasur raste që ajo i ka shkelur udhëzimet e dietës.

Epo kjo është më se njerëzore, megjithatë linjat trupore e tregojnë qartazi impenjimin e saj në mbajtjen e trupit në formë.  /revistaclass

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej kohësh po përflitet filmi që ka si protagonistë dy emra të njohur si Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata.

Kjo është një skenë e pazakontë e filmuar në Indonezi.

ANA, All Nippon Airways në Japoni, pjesë e Skytrax World Airline Awards 2018, u konsiderua rrjeti ajror më i pastër në botë.

Një peshkaqen bishtdhelpër ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në afërsi të Gjirit të Vlorës.

Përfshirja në një skuadër sportive vepron si një antidepresiv për adoleshentët.

Një fluturim i British Airways i cili u nis nga Londra dhe kishte si destinacion Düsseldorf, Gjermani, përfundoi në Edinburg të Skocisë.

Një eksperte e familjeve mbretërore ka akuzuar Meghan Markle sepse sipas saj ajo ka tendenca që të jetë një “Yll ndërkombëtar”, edhe pse

Mel B lëshon “bombën” dy muaj para fillimit të nisjes së turit të ribashkimit të “Spice Girls”.

Nikki Bella do t'i japë fund ndeshjeve "Wrestling" ku u bë e njohur pasi trupi i saj nuk mund të përballojë më dhimbjen që shkaktohet nga

Një mësues i shkencave në Kenia, që ka dhënë pjesën më të madhe të pagës së tij për të mbështetur nxënësit e varfër, ka fituar një çmim p