Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Hygerta Sako publikon foton e vjetër për t’i uruar nënës ditëlindjen: 55 vjet diferencë, por ti…

24/02/2021 - 22:49

Moderatorja sportive, Hygerta Sako ka zgjedhur t’i urojë ditëlindjen nënës së saj duke publikuar disa foto në rrjete sociale.

Ish-miss Shqipëria, e shpallur në vitin 1995, duket se bukurinë e ka trashëguar nga e ëma, pasi ngjashmëria mes tyre vihet re edhe në postimet në Instagram.

Hygerta vendosi dy foto të nënës së saj krah njëra-tjetrës për të treguar si dukej më parë e si duket tani.

“55 vjet diferencë, por ti je më e bukur se kurrë. Gëzuar ditëlindjen flokëbardha ime! Më ka bekuar Zoti me një nënë si ty!”, shkroi Hygerta krahas fotos.

Moderatorja publikoi edhe një imazh tjetër në Instastory ku shfaqet e përqafuar nga e ëma, teksa të dyja buzëqeshin përpara kamerës. Krahas saj, ajo shkroi: “Rina balerina ime, edhe 100 vjet mamush!”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Niseshteja e misrit mund të jetë një ndër përbërësit kryesorë të kuzhinës suaj, por ajo që nuk dinit është se mund të përdoret gjerësisht

Pallati Bakningam Palace ka njoftuar se ceremonia e varrimittë Princ Filipit do të zhvillohet më 17 prill, e cila do të paraprihen nga 8

Një burrë amerikan mori vesh më në fund se çfarë i kishte ndodhur dy qenve të tij, të cilët kishin humbur mbi 20 vite më parë, pasi qafor

Falë shenjës së horoskopit ne dimë pikat tona të dobëta, ato të fortat, tiparet unike të personalitetit dhe mënyrën se si sillemi me të t

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë e ftuar gazetarja Ketrin Gjocaj, e cila ka dhënë një kontribut 30-vjeçar në ekran duke sj

Sipas astrologëve, këto shenja të horoskopit e kanë të pamundur të jetojnë bashkë.

Luani dhe Akrepi

Dëshira e fundit e princit Philip ishte që të vdiste i qetë në shtëpi, në shtratin e tij, raportojnë mediat e huaja, duke shtuar se nuk i

Kryeministrja e Norvegjisë, Erna Solberg, është gjobitur me 1,713 paund, pasi theu rregullat anti-COVID duke organizuar një festë familja

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, feston sot 47-vjetorin e lindjes.

Gjatë ndeshjes mes Granadës dhe Mançester Junajtidit, vëmendjen e të gjithëve e tërhoqi tifozi, i cili u fut nudo në fushën e lojës.