I dashuri i Dua Lipës thyen rregullat e pandemisë

21/01/2021 - 22:15

Anwar Hadid u rikthye për të punuar në Londër ditën e mërkurë, pasi u kthye nga udhëtimi i tij në Meksikë me të dashurën e tij, Dua Lipa.

Anwar nuk qendroi i karantinuar për 10 ditë pas kthimit. Ai ndodhej në shesh-xhirim duke xhiruar për reklamën e re, ndërsa shfaqej me një stil mjaft interesant.

Fansat kanë kritikuar çiftin, pasi këngëtarja inkurajoi ndjekësit e saj që të "qëndronin në shtëpi" gjatë periudhës së izolimit, ndërkohë që vetë nuk i kanë respektuar të gjitha rregullat e pandemisë.

I dashuri i këngëtares shqiptare u shpreh se është kundër marrjes së vaksinës, duke thënë se "trupat tanë janë bërë nga krijuesi për të bërë më shumë nga sa mendojmë".

Ai më vonë sqaroi komentet e tij duke u shprehur: “Unë nuk jam anti-vaksinës. Unë mendoj se të gjithë duhet të jenë të kujdesshëm me secilën vaksinë individualisht duke parë efekte pozitive dhe të mundshme negative”.

Anwar shtoi se ai "ka marrë vaksina më parë, por si dikush që ka pasur një sistem imunitar të kompromentuar".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një oktapod i ngordhur me përmasa të mëdha ka dalë në brigjet greke.

Të gjithëve na ka ndodhur të flasim në ‘WhatsApp’ me dikë që e kemi pëlqyer, por në shumë raste na ka ndodhur dhe që t’i shkruajmë dhe mo

Të gjithëve na ka ndodhur të flasim në ‘WhatsApp’ me dikë që e kemi pëlqyer, por në shumë raste na ka ndodhur dhe që t’i shkruajmë dhe mo

Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha, ka prezantuar sot nënën e saj.

Sot, kur u zyrtarizua emri i saj në krye të listës së LSI-së për qarkun Durrës, Elona Guri ka festuar edhe ditëlindjen.

Dikur ishte avioni bombardues që dominonte qiejt.

MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e Jeff Bezos është martuar për herë të dytë.

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë bërë të ditur gjatë intervistës me Oprah Winfrey, se djali i tyre Archie do të bëhet me një motër.

Meghan Markle ka hedhur akuza të forta ndaj familjes mbretërore duke thënë se ata nuk dëshironin që djali i saj, Archie të ishte një prin

Një nga këshillat më të përdorura rëndom nga gjyshet dhe nënat fisnike shqiptare është që “zgjohu herët, që ta kesh ditën përpara.”