I riu nga Durrësi i vë flakën... makinës së tij!

22/05/2018 - 21:36

Foto ilustruese

   Veprimi i një 24-vjeçari nga Xhafzotaj, Durrës ka habitur policinë.

I riu E.M. i ka vënë flakën makinës së tij tip “Toyota Yaris”, në aksin rrugor Rrashbull-Shijak.

Efektivët e policisë që kanë mbërritur në vendngjarje kanë konstatuar se i riu mund ta ketë ndërmarrë aktin në fjalë për shkak të ndonjë tronditjeje që ka pësuar, pasi nuk ka qenë mjaft i qartë në shpjegimet e tij.

Pavarësisht se ka djegur makinën e tij, për të ka nisur procedimi penal për veprën “Shkatërrimi i pronës me zjarr”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i vendlindjes së saj.

Aktualisht kudo në rrjet gëlojnë lajmet se Tristan Thompson ka tradhtuar Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woo

Një 59-vjeçar në Zvicër është dënuar me gjobë pasi në mënyrë të paligjshme, largoi folenë e sorrave nga një pemë pa u konsultuar me zyrën

Meghan Markle dhe Princ Harry pritet që të bëhen prindër për herë të parë dhe dyshja ka vendosur që gjininë e foshnjës ta zbulojë kur të

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më gjumashë në mëngjes.

E gjitha bëhet në funksion të sistemit të skanimit të fotos nëpër pikat doganore apo në vende të tjera ku përdoren dokumentet e identifik

ADN-ja e peshkaqenit mund të ndihmojë në shërimin e kancerit dhe sëmundjeve të tjera të lidhura me moshën tek njerëzit.

Dy prezantues u përballën me një lumë kritikash, pasi u xhiruan teksa flisnin për gjoksin e një gazetareje.

Një grua që po organizon dasmën e saj nuk dëshiron që të ketë shoqëruese motrën e saj.

Ditën e sotme ka ndërruar jetë stilisti i “Chanel”, Karl Lagerfeld.