I uroi mirëseardhjen në shtëpi, por Trump ngatërron emrin e gruas së tij

Postuar: 20/05/2018 - 10:23

   Presidenti amerikan, Donald Trump, nuk i ka shpëtuar një gafe, këtë herë në lidhje me gruan e tij.

Pas kthimit të saj në shtëpi, pas një operacioni në veshka, Trump ka shkruar një mesazh në Twitter për t’i uruar mirëseardhjen. Por, ka gabuar në shkrimin e emrit të gruas.

“Është bukur të shohësh kthimin në shtëpi të Zonjës së Parë. Melanie ndihet dhe është mirë. Faleminderit juve për të gjitha lutjet dhe urimet për të”,ka shkruar ai në Twitter.

Presidenti amerikan ka shkruar Melanie në vend të Melania.

Por ky gabim nuk u ka shpëtuar 52 milionë ndjekësve të tij, pavarësisht se korrigjimi është bërë shumë shpejt.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Artisti Robert Aliaj ka bërë një rrëfim të fortë në studion e emisionit “Provokacija” të Mustafa Nanos në ABC News.

   Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj.

   Kur dëshira për të luajtur në lojërat online, na kthehet në një obsesion, duhet të bëjmë kujdes sepse tashmë kjo është një sëmundje…”

   Noah Cyrus po shet një shishe me lotët e saj, për 12,000 dollarë.

Nëse nuk e njihni Cristiano Ronaldo-n, atëherë duhet të keni jetuar poshtë një shkëmbi për 15 vitet e fundit.

Mbrëmjen e kaluar në kryeqytet u zhvillua një ndër eventet më të rëndësishme.

Pasi i ofendoi fëmijën gjatë transmetimit të emisionit ngjarja ka degraduar kur aktorja e njohur është ngritur nga vendi dhe i ka qëlluar

Një parashutist amerikan gati theu këmbët e tij kur hedhja nga pallati 19-katësh nuk shkoi ashtu sic duhej.

Mjaftojnë 30 minuta pas konsumimit të një pijeje të ëmbël joalkoolike, që niveli i sheqerit në gjak të rritet ndjehsëm.

   “Game of Thrones” fitoi çmimin Emmy në kategorinë e më të mirit për seritë dramë, për të tretën herë.