I veshur sportiv e me kapele, Basha shëtitje në natyrë me bashkëshorten

16/02/2020 - 17:28

Ndonëse gjatë javës ka një axhendë të ngarkuar politike, duket se kreu i PD-së Lulzim Basha ka gjetur kohë për të shpenzuar dhe me bashkëshorten e tij, Aurela.

Lideri demokrat teksa i ka uruar shqiptarëve një të diel të mbarë, shfaqet i buzëqeshur pranë gruas së tij. I veshur sportiv dhe me kapele, Basha shihet mes natyrës, larg zhurmës politike, duke shfrytëzuar këtë ditë pushimi dhe me diell.

“Ju uroj një të dielë të mbarë dhe orë të gëzueshme me njerëzit tuaj të dashur", shkruan Basha përkrah fotos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Studiuesit australianë po verifikojnë testimin njerëzor në shkallë të gjerë për të parë nëse një vaksinë e përdorur prej dekadash për të

Një histori rrëqethëse vjen nga Irlanda e Veriut, për shkak të koronavirusit.

Një nga kamerierët e mbretëreshës Elisabeth II është infektuar me koronavirus.

Presidenti Donald Trump thotë se nuk do të mbështesë ligjin për sigurinë e Princit Harry dhe Meghan, të zhvendosur nga Kanada për në SHBA

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Villaguattera di Rubano, në zonën e Padovës, ku një 54-vjeçar i dha fund jetës të shtunën në mëngjes,

Modeli shqiptar Rolando Lekaj, jep një lajm të mirë për shqiptarët, që po luftojnë prej javësh me koronavirusin.

Prezantuesi dhe kantautori i njohur, Ardit Gjebrea, iu bashkua nismës së Bashkisë së Tiranës për të ndihmuar familjet në nevojë.

200 mijë euro vetëm e vetëm për t'u kthyer në vendlindjen e tij.

Prej më shumë se dy javësh, vendi ynë është mbyllur si pasojë e përhapjes së Covid-19.

Në këto ditë izolimi, kur të gjithë qytetarët e Kosovës qëndrojnë në shtëpi, në Suharekë kanë gjetur një mënyrë mjaft interesante për të