Incidenti me furgonin në flakë/ Ermal Mamaqi: Jemi të gjithë mirë

31/07/2020 - 20:08

Një furgon me të cilin po udhëtonin aktori Ermal Mamaqi dhe sopranoja Inva Mula është djegur në Tropojë.

Përmes një postimi në Instagram, Ermali njofton se askush nuk është lënduar, ndërkohë që përcjell pamjet e furgonit, të përfshirë në flakë. Brenda disa minutash, aty mbërritën zjarrëfikësit për të parandaluar zjarrin të mos digjte pyjet përreth.

Mamaqi thotë se edhe ai është në gjendje të mirë shëndetësore ndërsa si grup po vijojnë udhëtimin për Tropojë.

Postimi i plotë i Ermalit:

“Miq, për shkak të disa lajmeve që janë përhapur…

Ju njoftoj që jemi të gjithë mirë. Ishim kaq shumë njerëz me energji pozitive sa shpërtheu furgoni.

Jemi rrugës për Tropojë. Gëzuar Bajramin”.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Të jesh blogere sot në Shqipëri duket hera-herës si një trend.

Pasagjerët e një fluturimi nga Nisa në Oslo do të duhet të zbatojnë një karantinë dhjetëditore, për shkak se avioni i tyre zbriti në të n

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe pamjen e jashtme, ku shfaqet gjithmonë e kurua

Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Philip rrezikojnë të mbeten të izoluar në rezidencën skoceze në Balmoral, ku ato janë atje prej disa dit

Ish-mbreti i Spanjës Juan Carlos, që ka lënë vendin pas akuzave për korrupsion ndodhet në Abu Dhabi, në një rezidencë të një superhoteli

Prej disa muajsh, pandemia ka pushtuar botën duke krijuar vështirësi dhe probleme të ndryshme.

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, ka treguar se vuante nga një depresion i një shkalle të ulët për sh

Pasuria e themeluesit të Facebook-ut, Mark Zuckerberg, veçse vjen duke u rritur.

Këngëtarja Aurela Gaçe është duke xhiruar klipin e këngës “Lento Lento” në Vlorë.

Vajza e aktorëve Vincent Cassel dhe Monicca Bellucci është akuzuar së fundmi se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale.