Ironia e blogerit durrsak: Po na zë deti… nuk kuptoj si nuk mbytet Gjushi!

Postuar: 06/03/2018 - 19:26

  Përmbytja e rrugëve të Durrësit nga reshjet e shiut të pasdites së sotme është ironizuar nga blogeri durrsak, Olti Curri.

Curri ka postuar një video në profilin e tij në Instagram, nga situata mjaft e rëndë e krijuar në qytetin bredgetar, të cilën e shoqëron me shprehjen: “Po na zë deti. Gjithsesi no problem ne kemi Velierë. Durrësi me një lugë ujë përmbytet… nuk kuptoj si nuk mbytet ai Gjush se sa i gjys Pita Pita është!!”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   CR7 në palestër, CR7 në Liqenin e Komos, CR7 në stërvitje në Vinovo.

   Njihet për jetën e shfrenuar që bëhet gjatë sezonit turistik, e ndikuar kjo edhe nga numri i madh i turistëve të huaj.

   Mund të konsiderohet si fotografi më i “çmendur” në botë.

   Një grua e quajtur Natasha, mblodhi së bashku dhjetëra meshkuj që i kishte kontaktuar më parë në Tinder.

   Deputeti i PD-se ne Vlore, Agron Shehaj, eshte bere baba per here te trete.

   Një incident i vogël që ka shkaktuar mjaft të qeshura ka ndodhur në ndeshjen hapëse të kampionatit të Ugandës.I ftuar për të shkelmuar

   Marrëdhëniet afatgjata dhe të qëndrueshme janë shumë të dëshiruara, por jo të gjithë janë të suksesshëm në këtë aspekt.Disa shenja të

Ky është momenti që tifozët lejnë rivalitetin e tyre mënjanë për të ndihmuar fëmijët e sëmurë.

Nemesio Oseguera Cervantes i njohur dhe si "El Mencho" është lordi i ri i drogës më i kërkuari në Amerikën e Veriut pasi autoritetet amer

Vijojnë të dalin detaje të reja nga QTU, qendra e parë tregtare në vend, e cila po restaurohet, për të ardhur më e madhe dhe më e larmish