Ish e dashura e Balotelli-t flet për Ronaldon: Kam qënë e lidhur me të për 11 muaj

10/10/2018 - 20:32

Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo prej disa javësh është përfshirë në një skandal seksual.

Ish-modelja Kathryn Mayorga e ka akuzuar për përdhunim pasi e shoqëroi në suitën e tij. E gjithë ngjarja supozohet se ka ndodhur në vitin 2009 në Las Vegas, periudhë kur Ronaldo luante me Manchester United.

Kjo ngjarje ka tronditur të gjithë fansat e futbollistit dhe botën e futbollit, ndërkohë që ky i fundit ka mohuar të gjitha akuzat.

Pas komenteve të shumta ka reaguar sot edhe një nga vajzat më të famshme italiane Raffaella Fico, e cila ka mbrojtur Cristiano Ronaldon në këtë ngjarje.

Në emisionin e përditshëm “Un Giorno da Pecora” në “Radio Uno” ajo u shpreh: “Unë kam qënë e lidhur për 11 muaj me Cristiano Ronaldon, në kohën kur luante me Manchester United. Ata ishin 11 muaj dashurie. Ai është një djalë normal, i qetë dhe i thjeshtë, me mua ishte një zotëri i vërtetë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley N

Drini Zeqo është një ndër personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer nga femrat, e ndonëse është komentuar shpesh për lidhje dashurie, at

Luana Vjollca ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit.

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi 'super snow moon' e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës.

Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gj

Ky është momenti tronditës kur një shtëpi shpërtheu pasi burri që jetonte atje, i vuri flakën teksa brenda saj gjendeshin ai dhe ish-bash

Diego Simeone rinovoi me Atletico Madrid deri në vitin 2022, por ajo që ka zbuluar media spanjolle “AS” është një bombë e vërtetë.Paga e

Meghan Markle do të kthehet në ekranin e madh.

Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin balerina