Ish e dashura e princ Harry-t rrëfen shqetësimin më të madh për dasmën

Postuar: 25/05/2018 - 21:10

   Dy prej të dashurave të princ Harry-t, Chelsy Davy dhe Cressida Bonas kanë qenë të ftuara në dasmën e shumëpërfolur.

Ndërsa Chelsy ishte emocionuar shumë gjatë telefonatës së lamtumirës me princin dhe nuk i kishte mbajtur dot lotët, Cressida ka pasur një tjetër shqetësim, kapelen.

Në një shkrim për Spectator, Bonas, e cila ishte e dashura e Harry-t në vitet 2012-2014, rrëfeu se pjesa më e vështirë për të, ishte të vendoste për kapelen. 

“Në një dasmë britanike dilema më e madhe janë kapelet. Pse më duken kapelet kaq të ndërlikuara? Shumicën e kohës ju shmangem. Javën e kaluar isha në dasmën mbretërore, në ftesë përcaktohej se të ftuarat duhet të mbanin kapele. Në vend të saj zgjodha disa pupla dhe shpresoj të kem bërë një zgjedhje të përshtatshme.”

Dhe mund të themi që zgjedhja e saj ishte e goditur, pasi dukej gjithë klas.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabis.

   Të përjetësuar në mermer, gangesterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”…

   Një 28-vjeçare ka humbur jetën në Stamboll pasi nuk i mbijetoi një krize në zemër që pësoi pas teshtimës.

   Është e pabesueshme të mendosh se janë bërë 21 vjet qe kur bota humbi Dianën, Princeshën e Uellsit.

Këtë fundjavë pritet të mbahet dasma e shumëpërfolur e çiftit, Elita Rudi dhe Gjiko.

Ato janë mikesha të pandara, por pas një periudhe të gjatë mungese në rrjetet sociale, kishte munguar po ashtu dhe humori që ato përcjell

Një nuse 21-vjeçare e sapo martuar, ka refuzuar të puthë bashkëshortin pasi prifti i deklaroi burrë e grua.

Kjo mund të jetë parajsa.

   Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëllonte me shuplakë

Ka sezone kur flokët tuaj janë shumë të butë dhe me shkëlqim, por ka dhe raste kur janë shumë të ashpër dhe të thatë.