Ish e dashura e Ronaldos shpërthen përsëri: E përdorja si lodër, ka personalitet bipolar

10/01/2019 - 17:12

Duket se Jasmin Linard nuk do të ndalet me akuzat për Cristiano Ronaldon. Ish- e dashura e sulmuesit të Juventusit përpara 10 vitesh, e bërë e famshme në “Big Brother” në Angli ka vazhduar të rrëfehet për portugezin.

“E kam marrë atë në timonin e makinës simë, totalisht të zhveshur. Jo më mirë të them se kishte të veshura një palë këpuca të larta”, u shpreh ajo, e cila e akuzon futbollistin si psikopat dhe se e kërcënon me fotografi porografike.

“Nuk desha ta merrja në dhomën time të hotelit. Më pas mora mesazhe elektronike. E kam përdorur si lodër. Më dha përshtypjen e të qenurit një mamutho, multimilioner metroseksual dhe me personalitet bipolar”, ka akuzuar ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej një kohe të gjatë aktorja Olta Gixhari i ka munguar teatrit. Shumë persona e pyesin aktoren dhe i kërkojnë që të kthehet në skenë.

Një website britanik me emrin “Skyscanner”, na ndihmon të gjithëve ne që duam bileta sa më të lira avioni, hoteli e makine me qira, para

Nëse jeni të stresuara nga pamja që ka fytyra juaj këto kohë, herë nga moti i keq dhe herë nga pagjumësia, ka një zgjidhje të thjeshtë që

Ato janë dy nga moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar dhe gjithashtu janë dhe motra.

Një propozim për martesë në mes të aeroportit të Catanias në Itali nuk shkoi ashtu siç duhej.

I ftohti ekstrem me temperatura tepër të ulëta ka përfshirë rajone të gjera në Amerikë, Europë dhe Azi.

Një studim amerikan ka dalë në konkluzionin se gratë kur bien në dashuri përjetojnë ndryshime fiziologjike të ngjashme me ato të personav

Fotoja e një veze ka thyer të gjitha rekordet e pëlqimeve në Instagram, duke rrëzuar nga froni yllin e rrjeteve sociale Kylie Jenner.

Ajo u betua se do të hakmerrej dhe kështu vendosi të ushtrohet në palestër së bashku me motrën e saj.

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka qenë gjithnjë mjaft e kujdesshme që të mos publikojë portretin e plotë të vogëlushes së saj Mia