Ish e fejuara e Hamilton: Ishte i fiksuar me seksin tresh dhe nuk donte që…

18/01/2018 - 12:15

Ish-e fejuara e Lewis Hamilton, kampioni i botës në Formula 1, Veronica Valle ka dhënë një intervistë pikante për "The Sun", duke zbuluar detajet më intime të jetës së tyre në çift. Modelja 26-vjeçare nuk ka mbajtur asgjë të fshehtë:

"Lewis është një personazh i çuditshëm. Humori i tij ndryshon në mënyrë të papritur, për një moment është doktor Jekyll, tjetrin është Mr. Hyde".

Lewis është njohur me Veronic-a në 2015-n nëpërmjet Instagram-it. Të dy janë nisur menjëherë për një udhëtim në Barbados dhe pak më mbrapa kanë ardhur kritikat për format e të dashurës së tij: "Shikoje veten, je kaq e shëndoshë sa dukesh si një lopë".

Gjatë një fluturimi privat, një herë, kampioni zbuloi se piloti i avionit kishte përdorur banjën e tij.

"Donte ta shkarkonte menjëherë", ka thënë Valle. "Ka filluar të bërtasë: "Të gjithë e dinë se nuk mund të dhjesësh në avionin tim!". 

Po në krevat? "Lewis më pëlqente shumë, kemi qëndruar bashkë për tre muaj, por pas pak kohësh kam kuptuar se donte vetëm të bënte seks. Ishte i fiksuar nga menate a trois (seksi tresh)".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Para pak minutash, në media ka qarkulluar një lajm që i ka habitur të gjithë.

Një studente 21-vjeçare nuk mundi të përjetonte dot stresin që kaloi në qeli për një aksident rrugor që kishte shkaktuar, duke i dhënë fu

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku e shohim në Bjeshkët e Nëmuna.

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme me fustanet

Kjo foto e bërë nga NASA në Antarktikë ka mahnitur jo pak njerëz. Ajsbergu është një drejtkëndor i rregullt, si i prerë me thikë.

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka ndarë gjithnjë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale momente nga rritja e vogëlushes së saj Hera.

Nuk kanë qenë të pakta rastet kur personazhe të njohur të ‘showbiz-it’ kanë tradhtuar.

Ditëlindja e 38-të e ka gjetur Kim Kardashian shumë të lumtur krah bashkëshortit të saj, Kanye West.

Iluzionet optike janë krijuar kryesisht për të testuar se sa shpejt punon truri i njeriut.

Tre adoleshente rrezikojnë burgun pasi bënë selfie duke përshëndetur me krahun shtrirë, e ngjashme me përshëndetjen e nazizmit.