Ish-të dashurit i dhanë 50 mijë paund për kirurgji plastike

15/03/2019 - 17:16

Një 24-vjeçare ka zbuluar se ish-të dashurit e saj kanë paguar çdo gjë që të ketë “pamje perfekte si kukull Barbie” përmes ndërhyrjeve kirurgjikale.

Paulina Candy e cila jeton në Londër, e bëri ndërhyrjen e parë në moshën 18-vjecare në gjoks. Pas kësaj, pati të tjera operacione në të pasme, buzë, faqe dhe hundë që kushtuan plot 50 mijë paund.

“Partnerët e mi të mëparshëm ishin shumë të lumtur për jetën tonë seksuale dhe më inkurajuan që të bëhem më e madhe dhe më ndihmuan financiarisht që të kem përmasa gjigande. Gjithmonë kam patur problem që të gjej personin e duhur në një lidhje, gjë që është shumë e gabuar rreth të qenit shumë seksuale. Njerëzit thonë se dukem si pornostare. Unë dua të jem e tillë vetëm për një person. Kam një numër të madh meshkujsh që duan të dalin me mua, por për momentin jam beqare”, tregoi ajo për “Femail”.

Të gjitha shpenzimet i mbulonin meshkujt, të cilët i jepnin kurajo të bënte më shumë ndërhyrje. Paulina shtoi se ndjek dietë strikte për të ruajtur linjat pasi ka dashur gjithmonë të dukej si një kukull

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Duke filluar nga dita e nesërme do të hymë zyrtarisht në shenjën e Dashit, një nga shenjat më të forta, punëtore dhe krenare të të gjithë

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas janë ndër çiftet e showbizit botëror që adhurohen nga publiku dhe ata do mbahen mend gjatë për ceremonitë

Raportit 2019 i Lumturisë në botë i mbështetur nga Organizata e Kombeve të Bashkuara e rendit Shqipërinë afër fundit të listës së 156 ven

Cristiano Ronaldo ka hapur një biznes të ri, një klinikë për transplantimin e flokëve, që do të jetë një tjetër burim të ardhurash për yl

Kourtney Kardashian i ka vjedhur vëmendjen motrave të saj me fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram.

Një 5-vjeçar është shpëtuar 24 orë pasi humbi në shkretëtirë në Argjentinën perëndimore.

Një krater apokaliptik, i mbiquajtur “dera e ferrit” dhe që digjet prej 40 vjetësh është filmuar me dron.

Një 19-vjeçare është rrahur brutalisht nga dy femra në një park. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Matherwell, Skoci.

Një stuhi e frikshme përfshiu pjesën jugore të Kinës këtë të martë, me kokrra breshëri që thuhet se ishin aq të mëdha sa një vezë.

Një 26-vjeçare amerikane, e cila deri para pak kohësh ishte e pastrehë, jeton tashmë mes luksit falë burrave të pasur që i bëjnë dhurata