Iu dhurua nga Pitt në vitin 1999, Aniston nuk heq dorë nga unaza 500,000 USD

18/05/2020 - 21:59

Aktorja Jennifer Aniston është parë të mbajë në gisht unazën e fejesës që Pitt i ka dhuruar në vitin 1999.

Sipas “The Mirror”, 51-vjeçarja vazhdon të mbajë unazën që kushton  $500,000. Dizanji i unazës thuhet se është i ngjashëm me një palë vathë që Pitt i ka dhuruar Jenn vite më parë.

Mediat e huaja shkruajnë se çifti është parë disa herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit madje përflitet se mund të jenë në diskutime për të bërë një martesë të dytë.

Vlen të thuhet se Pitt pas ndarjes nga Angelina Jolie u përfol për disa histori dashurie me gra të famshme nga bota e Hollywoodit, një ndër to ishte dhe Charlize Theron.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezult

Programi më i ri që ka startuar në “Top Channel” çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show por që në episodin e plot

Studime të ndryshme tregojnë se çokollata e zezë ndihmon në përmirësimin e cilësisë së flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.