Ja VIP-at që do të marrin pjesë në maratonën e të dielës

Postuar: 12/10/2017 - 15:32

Të dielën e 15 Tetorit kryeqyteti do të mirëpresë Maratonën e Tiranës, në të cilën janë regjistruar për të marrë pjesë mbi 2500 vrapues nga 40 shtete të botës, por jo vetëm.

Kësaj maratone i janë bashkuar dhe emra të njohur të ekranit shqiptarë si prezantuesit Anjeza Maja, Dorian Ramaliu, Iva Korumi, Florian Agalliu si edhe futbollisti Kristi Vangjeli, atletet Klodiana Shala dhe Luiza Gega.

Gjithashtu nuk mungojnë dhe emrat e njohur të gazetarisë si Ermira Kazhani dhe Endri Xhafo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

25 shtete të ndryshme, përfshi edhe Shqipërinë mund të udhëtojnë me vizë elektronike të pa sponsorizuar në një tjetër shtet.

Disa zgjedhin ta mendojnë shumë më herët emrin e fëmijës, ndërsa disa të tjerë nuk e mendojnë gjatë.

Prezantuesja televizive, Ksenia Sobçak, vajza e Anatoli Sobçak, ish-kryetar i bashkisë së Shën Petërburgut, njëkohësisht kumbari politik

Përfshirja e ish-ministrit të Brendshëm në skandalin e dosjes së përgjimeve të trafikut të drogës, ka nxitur imagjinatën e faqeve humoris

Autoritetet në Florida kanë paralajmëruar njerëzit që nëse vishen si klounë natën e Halloween mund të rrihen, madje edhe të vriten.

Hitleri, është emri që me dekada ka tmerruar njerëzimin me diktaturën e tij.

Hansa Rostock ka bërë një udhëtim 450 km në jug të Gjermanisë për t’u përballur me Carl Zeiss Jena në kategorinë e tretë të dielën pasdit

Një ish-pjesëtare e grupit Pussycat Dolls, ka nxjerrë në dritë një histori tronditëse.

   Stuhia Ofelia ka shkaktuar disa fenomene të rralla, përfshirë një qiell të kuqërremtë dhe zogj që lëviznin në mënyrë misterioze, pak p