Jennifer Lopez e mërzitur në SHBA, do jetojë shumë pranë shqiptarëve

17/01/2020 - 10:04

Italia është në planet e aktores së njohur Jennifer Lopez për të jetuar. Ajo ka planifikuar të zhvendoset në këtë shtet në jug të Europës, e shumë pranë shqiptarëve, për të pasur një jetë normale dhe më të thjeshtë.

50-vjeҫarja dëshiron të largohet nga Shtetet e Bashkuara për në Itali ose Bali, vende ku sipas saj gjen qetësinë e munguar. Tani, krahas muzikës dhe filmit, aktorja e “Hustlers” ka si synim të sajin edhe ndërrimin e vendbanimit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ndërron jetë në moshën 112-vjeçare njeriu më i vjetër në botë, Chitetsu Watanabe, nga Joetsu City i Japonisë.

Më 25 shkurt 1836, Samuel Kolt regjistroi shpikjen e tij, revolverin me pesë fishekë.

Koronavirusi është tema e momentit në Itali dhe Mario Balotelli ka shprehur mendimin e tij në lidhje me situatën e krijuar.

Anxhela dhe partneri i saj ishin në prag të realizimit të ëndrrës së tyre të madhe, për të kurorëzuar lidhjen e dashurisë në martesë.

Janë disa shenja që duhet të mësojnë të mjaftohen, pasi janë shumë të pasigurt në vetvete. Ja cilat janë:

Qindra njerëz janë filmuar duke u mbajtur rradhë për të blerë maska për fytyrën, nën frikën e shpërthimit të koronavirusit, në një qytet

Ish-producenti i famshëm i filmave, Harvey Weinstein është shpallur fajtor për dy nga akuzat gjatë gjyqit për abuzimet seksuale. Ai, ësht

Një burrë guximtar që donte të provonte me çdo kusht se planeti i tokës është i rrafshët dhe jo në formë globi, është vrarë nga rënia e r

Gjatë jetës së tij Kirk Douglas gjithmonë ka financuar shoqata bamirëse.