Jennifer Lopez, një 50-vjeçare sensuale në GQ: Bëj gjithmonë atë që dua…

19/11/2019 - 13:56

JLo flet në një intervistë të gjatë për edicionin e ardhshëm të Super Bowl Hlaftime Show 2020, ku do të performojë së bashku me Shakiran:

“"Ndjej që është një gjë e madhe që dy gra latine të jenë në Super Bowl në Miami dhe mendoj se çfarë mund të bëjmë në ato 12-14 minuta, për t'i bërë të tjerët të kuptojnë vlerat në këtë vend…".

Më pas artistja flet për filmin ‘Hustlers’ dhe tregon që nuk ka marrë asnjë para për të prodhuar dhe interpretuar këtë film: "E kam bërë falas, mbështetem tek vetja ime. Kjo është Jenny From the Block. Bëj atë që dua, bëj atë që dashuroj…". 

Ndër të tjera Lopez prek edhe temën e një femre në moshën 50-vjeçare në Hollywood:

"Femrat në përgjithësi dhe në mënyrë të veçantë artistet, përmirësohen shumë teksa rriten dhe maturohen. Ka shumë prova për këtë. Shihni Meryl Streep, karriera e saj pati një hov pas moshës 40-vjeçare. E njëjta vlen edhe për Tina Turner, Cher…me kalimin e moshës, ato lulëzuan në një mënyrë që nuk kishte ndodhur më parë. Nuk ka motiv për të pasur turp për moshën tënde, sidomos kur e bën për të mirën tënde. Dhe mos e quani rikthim, jemi këtu prej vitesh!".

Në fund Jennifer flet për marrëdhënien e saj me Alex Rodriguez: "Jemi vërtet të njëjtë, në ambiciet tona, në atë që duam… Jemi të dy punëtorë shumë të mëdhenj. Udhëhiqemi nga pasionet tona dhe kemi një respekt shumë të madh reciprok…"

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kjo është vila mbresëlënëse e gazetares së njohur Ellen DeGeneres në Los Angeles.

Revista "Forbes" ka renditur të parën në listë si gruan më të fuqishme në botë për vitin 2019, kancelaren gjermane, Angela Merkel.

Nëse ju është thyer zemra nga partneri juaj, me shumë gjasa i përket njërës nga këto shenja zodiakale.

Një stilist dhe princ i Emirateve të Bashkuara Arabe vdiq pas përdorimit të kokainës dhe marrëdhënieve intime, në banesën e tij në vlerë

Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë?

Një letër fare e thjeshtë, nga një 7-vjeçare ka përlotur mbarë rrjetin, teksa vogëlushja i kërkon Babagjyshit një shtëpi dhe ushqim për f

Njerëzit bien në dashuri në mënyra të ndryshme, sepse disa dashurojnë me shikim të parë e të tjerë marrin më shumë kohë.

Një i ri nga New York-u  ka humbur jetën, pasi është shtypur nga një makinë, e cila ka qenë pa shofer.

Nëse doni të provoni një eksperiencë ndryshe, mund të vizitoni restorantin e parë nënujor të ndërtuar në Norvegji me një kapacitet total

Për t'u pëlqyer dhe pranuar nga shoqëria, ne shpesh përpiqemi të tregojmë se jemi të përsosur.