Jeta luksoze e vajzës sekrete të Vladimir Putin

21/01/2021 - 17:16

Vladimir Putin ditët e fundit është në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas zbulimit të vajzës së tij sekrete.

Sipas mediave të huaja 17-vjeçarja Luiza Rozova ka lindur nga marrëdhënia e fshehtë e presidentit rus me sanitaren Svetlana Krivonogikh,e cila punonte në shtëpinë e tij.

Luiza është në qendër të vëmendjes për shkak të jetës luksozë që bën, të cilën e shfaq shpesh në rrjetet sociale. Veshje të shtrenjta firmato, udhëtime të shpeshta jashtë shtetit, fjetje të hotelet luksoze etj.

Zbulimi i profilit të vajzës së Putin u bë nga opozitari dhe kundërshtari i presidentin rus, Alexei Navalny shkruan The Sun.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ky është momenti dramatik, kur një fuoristradë e bardhë futet brenda një supermarket në Britani, duke i hedhur blerësit në ajër.

Albatrosi i njohur me emrin ‘Wisdom’ (Dituri), zogu i egër më i moshuar i botës, ka çelur vezën e saj në moshën 70-vjeçare.

Të gjithë njohim njerëz me fytyrë të përsosur, dhe shumica prej nesh, me siguri, i kemi zili.

Fëmijët e vegjël mund të preken mesatarisht tetë herë nga ftohja në vit, por ka mënyra të thjeshta për t’ju forcuar sistemin imunitar.

Të gjithë e dinë se limonët janë të dobishëm për shkak të nivelit të lartë të vitaminës C.

Khloe Kardashian ka publikuar disa imazhe të reja në rrjete sociale, por fytyra e saj i ka bërë sërish fansat të mendojnë se i është nëns

Duka i Edinburgut, Princi Philip, 99-vjeç, i është nënshtruar një ndërhyrjeje të lehtë në zemër.

Tony Selimi është një shqiptar nga Gostivari i Maqedonisë së Veriut, i cili po korr sukses në Europë dhe SHBA me konsultimet, trajnimet,

Një grua e cila u përdhunua dy herë tani njihet si “Mbretëresha e Armëve” dhe u kërkon grave të mbajnë armë me vete.

Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston sot 6 vjetorin e lindjes.