Jonida e bëri lëmsh anglishten, Olti Curri e tall keq (VIDEO)

16/05/2019 - 17:16

Olti Curri me një video të postuar në rrjetet sociale ka imituar këngëtaren Jonida Maliqi dhe anglishten e saj në intervistën e saj të fundit, të dhënë për Eurovision 2019.

“Jo, jo, nuk jam fasadë, nuk jam fallco. Unë jam i vërtetë, jam real leather, vera pelle, lëkurë origjinale. 100% lëkurë. Kë të zë be? Qafsha të gjithë!”, – është shprehur Olti.

Jonida Maliqi, ndoshta nga emocionet, me vështirësi ka gjetur fjalët në anglisht. Madje disa herë i ka thënë ato në shqip.

 
 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shkencëtarët në Kinë kanë përdorur teknika që modifikojnë gjenet për ta bërë trurin e majmunëve më të ngjashëm me të njeriut.

Këtë vit familja mbretërore nuk do të shkojë për gjueti shpendësh, traditë e cila ka qenë e përvitshme.

Balerina dhe prezantuesja e motit, Alba Hoxha, është shumë e komentuar në media dhe çdo e re që ka të bëjë me të përbën kuriozitet për pu

Zelanda e Re ka tërhequr vëmendjen e medias botërore, kësaj here jo për sulme terroriste por për një zbulim të rëndësishëm.

Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla të verdha dhe jo

Grimca të vogla plastike, të transportuara nga era dhe që bien më pas në formën e dëborës, u zbuluan në Arktik dhe Alpe, sipas një studim

Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh të tërë në Ishujt Filipines.

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që shpenzojnë më shumë:

Dashi

Metropolit shqiptar i shtohet një qendër e re, e parashikuar të jetë destinacion i mijëra qytetarëve çdo ditë.

Moda, gjithnjë e më e përhapur në dieta, për të zëvendësuar një vakt me akullore fsheh diçka të jashtëzakonshme ...