Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Justin Bieber rrëfen betejën me drogën: Truprojat më kontrollonin pulsin në gjumë

16/04/2021 - 19:55

Këngëtari me famë botërore, Justin Bieber, ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën e njohur GQ. Ai ka rrëfyer pa doreza për varësinë e tij ndaj drogës.

Bieber shton se ka pasur një zakon të keq të drogës. “Arrija deri në pikën ku rojet e sigurisë hynin në dhomën time natën për të më kontrolluar pulsin në mënyrë që të siguroheshin që isha ende gjallë. Tashmë, fatmirësisht kam një grua që e adhuroj, tek e cila ngushëllohem, ndihem i sigurt krah saj”, ka rrëfyer këngëtari.

27-vjeçari gjithashtu ka zbuluar se viti i parë i martesës ka qenë mjaft i vështirë për të, dhe kjo vinte na mungesa e besimit.

“Viti i parë i martesës ishte me të vërtetë i vështirë sepse kishte shumë punë. Thjesht kishte mungesë besimi. Kishte të gjitha këto gjëra që nuk doni t’i pranoni personit me të cilin jeni, sepse është e frikshme”, u shpreh Justin.

Kujtojmë se Hailey dhe Justin Bieber kurorëzuan dashurinë me martesë në vitin 2018. Asokohe të dy ata ishin shumë të rinj në moshë për të marrë një vendim aq të madh për jetën, ndaj u komentuan gjerë e gjatë për këtë fakt.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ju mund të keni një listë të gjatë arsyesh pse ju dhe një person i caktuar nuk mund të vazhdoni së bashku.

Gjatë çdo dite qoftë nëse jemi në punë apo jo, kemi nevojë të madhe për të pasur energji dhe forcë.

Olivia Parkinson kishte porositur një iPhone 12 ProMax, por kur hapi kutinë zbuloi se telefoni i saj i ri ishte zëvendësuar me një pllakë

Një përkthyese kineze, e cila ka punuar për fondacionin e Bill dhe Melinda Gates ka reaguar për herë të parë pas thashethemeve në interne

E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan ka qenë astrologia Meri Shehu, e cila ka dhënë parashikimet për të gjitha shenjat e horoskopit.

Ish-bashkëshortja tashmë e bashkëthemeluesit të Microsoft Bill Gates, Melina Gates, ka marrë me qira ishullin Calivny në Grenada, Karaibe

Akullnajat gjermane po shkrihen  më shpejt se sa mendohej më parë dhe për dhjetë vjet ato mund të mos ekzistojnë fare.

Archie, djali i Princit Harry dhe Meghan Markle feston sot 2-vjetorin e lindjes dhe e gjithë vëmendja është te qëndrimi që do të mbajë fa

Princi Philip u nda nga jeta në moshën 99-vjeçare pak javë më parë, pasi kohët e fundit i ishin shfaqur probleme të rëndë shëndetësore.