Kajani bën 1-muajsh, ja si e festojnë Erioni dhe Ajola

08/11/2018 - 17:59

Një muaj më parë çifti i njohur Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë bërë prindër për herë të parë me vogëlushin Kajan.

Ata kanë festuar 1-mujorin e të voglit dhe torta që kanë zgjedhur për të ka qenë mjaft e bukur, e bardhë dhe me ëngjëj.

Gjithashtu Ajola ka publikuar një tjetër foto në rrjete sociale ku shfaqet disa ditë përpara se të vinte në jetë Kajani.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zbulohen detaje tronditëse nga bashkëjetesa e moderatores së famshme amerikane Wendy Williams me 47-vjeçarin Kevin Hunter.

Kryeministria sot ka marrë një pamje krejtësisht tjetër, e cila është e rrethuar nga dhjetëra makina të bukura retro.

Emrat prej serialit televiziv “Game of Thrones” gjenden gjithmonë e më shumë në certifikatat e lindjes në Gjermani.

Astrologët kanë përcaktuar se femrat që i përkasin shenjës së Ujorit dhe Luanit, janë ato femra që konsiderohen si më inteligjentet.

Çifti i njohur i showbizit, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një nga dyshet më simpatike në showbiz-in shqiptar, jeta e të cilëve

Një çift të moshuarish janë kthyer në kishë për të ripërsëritur betimet e tyre në 75-vjetorin e martesës.

Teksa i shohim nga ekrani, shpeshherë duam që të kemi mënyrën joshëse të jetesës së të pasurve dhe të famshmëve, pa e ditur që për të arr

Producenti Steve Golin humbi jetën në moshën 64-vjeçare pas betejës me kancerin.