Kalonte shumë kohë në internet, 61-vjeçarja rreh keq të dashurin

14/04/2019 - 15:36

Një 61-vjeçare në Vergato, provincë e Bolonjas në Itali është arrestuar nga policia pasi kishte rrahur keq të dashurin, i cili përfundoi në spital për t’u mjekuar nga plagët e marra në fytyrë.

Shkak për zënkën mes çiftit ishte bërë fakti se burri kalonte shumë kohë në internet gjatë natës  Për t’i shpëtuar zemërimit të të dashurës së tij dhe për të mos marrë grushta të tjera, burri u mbyll në banjo dhe pikërisht nga aty e kanë gjetur edhe karabinierët, të cilët mbërritën në shtëpinë e çiftit.

Vetëm policët arritën të neutralizojnë zemërimin e gruas, e cila po përpiqej madje të shqyente derën, duke përdorur për këtë mobiljen e televizorit. Kur karabinierët mbërritën në mbrëmje në banesën e çiftit, burri ishte plagosur në fytyrë, ndërsa gruaja kishte për qëllim të vazhdonte rrahjet.

Zemërimi i gruas, sipas shpjegimit të saj në polici, kishte ardhur pasi bashkëjetuesi i saj lundronte fshehtas në një faqe interneti që asaj nuk i pëlqente. Burri u dërgua në urgjencë për të kuruar plagët e marra, të cilave iu deshën 8 ditë për t’u shëruar, ndërsa gruaja u arrestua.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë për të kryer nevojat e

Selena Gomez është padyshim një nga yjet më të ndjekura në "Instagram".

Dy personave që drekojnë në një restorant mesatar në Shqipëri fatura nuk do t’i kalojë shumën prej 2,500 lekësh.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio