Kanadezët: Ja ku ta stamponi dhe vendosni “Perëndimin në plazhin e Durrësit”

17/10/2020 - 12:24

BESA ART me seli në Sankt Gallen, Zvicër dhe Pictorem me qendër në Montreal, Kanada, ka stampuar/printuar në materiale të ndryshme (kanavacë, akrikilik, flete metalike, dru etj.) një fotografi të titulluar “Perendim në plazhin e Durrësit”. Fotografia është e destinuar të varet në mure të brendshme dhe të jashtme.

Klientët në të gjithë botën zgjedhin “Made by Pictorem” për të prodhuar artin që ata dëshirojnë të varen në muret në shtëpitë e tyre, zyrat, ndërtesat tregtare, muzetë dhe kudo tjetër që ata zgjedhin për të parë artin, pavarësisht nëse e krijuan vetë, ose u dashuruan me të gjatë vizitës në Galerinë Virtuale të Arteve të Pictorem.

Ekipi i Piktorem-it është i përkushtuar për të përdorur mjeshtërinë tonë fine, risitë dhe një ndjenjë të lindur të përsosmërisë për të prodhuar vepra arti që frymëzojnë klientët tanë të thonë "wow" çdo herë që produktet tona janë të mbështjella dhe të varura në muret e tyre, ose ato të klientëve të tyre.

Pictoremi përdor vetëm materialet më të mira të stampimit / printimit, dhe zgjidhje inovative dhe të saktë të stampimit për të prodhuar kryevepra që do t'u rezistojnë kohës dhe kushteve dhe t;u japin vite të tëra gëzimi pasi ti shohin sërish.

Pictorem-i ka qendra transporti në Shamplejn (Champlain), Nju Jork, SHBA dhe Montreal, Kanada dhe dërgojmë në të gjithë botën nga secila prej këtyre qendrave.

Th.M.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bu

Përpara debatit me kundërshtarin Joe Biden, presidenti i SHBA-së Donald Trump, u fotografua në shoqërinë e Melania Trump, ose së paku një

Aktorja dhe modelja e njohur Michelle Hunziker, ka kritikuar Kryeministrin Giuseppe Conte për rregullat e reja të Covid-19, ku do të mbyl

Prej ditësh, NASA lëshonte sinjale se do të bënte publik një zbulim befasues për Hënën.

Një çift zviceran vendosi që vajza e tyre të quhej Twifia, një emër i pazakontë, por jo i rastësishëm.

Që prej dasmës së majit të vitit 2018, shumë histori janë treguar në lidhje me diademën e famshme të cilën do ta vendoste Meghan Markle.

Një modele britanike ka vrarë vetën në një hotel, pasi shëndeti i saj mendor u përkeqësua, për shkak se ka qenë e abuzuar seksualisht në

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Spanjë, ku një britanik i pasur ka masakruar me thikë gruan e tij, pasi kryen marrëdhënie seksua

Të dielën ne i kthyem akrepat një orë mbrapa, duke u përpjekur të futemi në një ritëm të ri.

Një rreze misterioze e dritës jeshile u shfaq kohët e fundit në qiellin e Britanisë së Madhe.