Kate Middleton mban gjithnjë leukoplast në gishta dhe të gjithë pyesin pse

25/05/2019 - 14:07

Dukesha e Kembrixhit është gjithmonë në super formë fizike! E kuruar në detaje, nënë e tre fëmijëve, e përkushtuar dhe me një jetë aktive, në çdo dalje publike, Kate Middleton merr vëmendjen maksimale mediatike të shtypit rozë i cili i kushton hapësira të dedikuara për të si ikonë e stilit, veshjeve, etj.

Por, kohëve të fundit, syve kureshtar të gazetarëve dhe paparacëve nuk i ka shpëtuar një detaj: Kate Middleton ka gjithnjë një leukoplast në gishtat e dorës. Këtë fakt e dokumentojnë fotot e ndryshme që janë shkrepur kohë pas kohe në ngjarje dhe evente ku Kate Middleton ka marrë pjesë.

E fundit, ishte shfaqja e saj në show-n e luleve që u organizua në Chelsea, ku nuk i mungoi detaji i leukoplastit në dorë. E gjithë bota ka një pyetje: pse Dukesha e Kembrixhit ka gjithnjë një të tillë në gishtat e dorës?

Mos harrojmë se ajo është një kopshtare e apasionuar pas luleve dhe i kushton shumë kohë atyre, është nënë e tre fëmijëve që kanë gjithmonë të papritura, ka një qenush të vogël, por tashmë nuk është më sekret: Kate ka një pasion të madh edhe për kuzhinën ku ajo argëtohet për orë të tëra për të përgatitur receta të shijshme. Ndoshta, ndonjë pakujdesi ose incident i vogël mund të jetë shkaku se pse mund të çahet ose të vritet në gishta, e kështu ajo kujdeset për të vendosur leukoplast në çdo dalje të sajën publike.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy personave që drekojnë në një restorant mesatar në Shqipëri fatura nuk do t’i kalojë shumën prej 2,500 lekësh.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio

Në atmosferën e duartrokitjeve të miniserialit amerikan “Chernobyl”, ai mori një meritë të veçantë si një nga personat që shmangën një ka

Kapiteni i Real Madrid-it dhe Spanjës, Sergio Ramos, është martuar këtë të shtunë me drejtuesen televizive spanjolle, Pilar Rub