Këngëtarja e famshme surprizon fansen, i dhuron 13500 euro për nënën e sëmurë

23/10/2018 - 21:05

Një tjetër gjest bujarie nga këngëtarja e njohur Taylor Swift, e cila fundjavën e kaluar i dhuroi 13 500 euro fanses së saj 19-vjeçare, Sadie Bartell për të kuruar nënën që ndodhet në koma prej tre vjet.

Po në fillim të muajit, këngëtarja e njohur i dhuroi 9 mijë euro të fëmije 8-vjeçar autik. Ajo që e shtyu Taylor Swift të dhurojë 13 500 euro ishte postimi i Sadie Bartell, ku i kërkonte shokëve të saj ta ndihmonin për nënën.

Në postimin e saj ajo citonte dhe Taylor Swift, e cila e kishte mbërshtetur moralisht në këto 3 vjet të vështira për të. Kështu këngëtarja përveç mbështetjes molare i dhuroi edhe 13 500 euro për ta ndihmuar me nënën e sëmurë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja dhe aktorja e njohur me famë botërore Jessica Simpson dhe bashkëshorti i saj Eric Johnson janë bërë prindër për herë të tretë.

Një azil pleqsh në Angli ndërmori një program të ri, ku të moshuarve u jepej mundësia të shprehnin një dëshirë që e kanë pasur gjithë jet

Duke filluar nga dita e nesërme do të hymë zyrtarisht në shenjën e Dashit, një nga shenjat më të forta, punëtore dhe krenare të të gjithë

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas janë ndër çiftet e showbizit botëror që adhurohen nga publiku dhe ata do mbahen mend gjatë për ceremonitë

Raportit 2019 i Lumturisë në botë i mbështetur nga Organizata e Kombeve të Bashkuara e rendit Shqipërinë afër fundit të listës së 156 ven

Cristiano Ronaldo ka hapur një biznes të ri, një klinikë për transplantimin e flokëve, që do të jetë një tjetër burim të ardhurash për yl

Kourtney Kardashian i ka vjedhur vëmendjen motrave të saj me fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram.

Një 5-vjeçar është shpëtuar 24 orë pasi humbi në shkretëtirë në Argjentinën perëndimore.

Një krater apokaliptik, i mbiquajtur “dera e ferrit” dhe që digjet prej 40 vjetësh është filmuar me dron.