Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të tretë

20/03/2019 - 22:56

Këngëtarja dhe aktorja e njohur me famë botërore Jessica Simpson dhe bashkëshorti i saj Eric Johnson janë bërë prindër për herë të tretë.

E dini si kanë vendosur ta quajnë vogëlushen?

I kanë vënë një emër i cili për hir të së vërtetës është mjaft i përdorur në Amerikë…Birdie, që do të thotë “zog i vogël”.

Bukuroshja ka edhe një djalë dhe vajzë tjetër emrat e të cilëve janë Ace Knute dhe Maxwell Drew.

Së fundmi, Jessica ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqen dy vajzat e saj.

“Ne jemi kaq të lumtur dhe krenarë t’ju njoftojmë lindjen e vajzës tonë perfekte Birdie Mae Johnson”, shkruan ndër të tjera ajo krah fotos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Londër, pasi një bankomat nisi të nxjerr para në kohën që njerëzit kalonin aty pranë.

Vetëm pak ditë më parë ylli televiziv Kim Kardashian ndodhej për një vizitë në “Shtëpinë e Bardhë” ku tregoi se ka nisur bashkëpunimin me

Ditë më parë, saktësisht në ditëlindjen e tij, Gjykata e Tiranës la të lirë reperin Stresi.

Albi Gjoka nga Durrësi, është një i ri shqiptar, që sapo ka hedhur hapat e parë të suksesit në rrugën e politikës së jashtme ndërkombëtar

Truri i njeriut mund të prodhojë 12.000 deri në 50.000 mendime në ditë, megjithatë ende nuk e dimë se çfarë tjetër është i aftë të bëjë.

Ashtu si lëkura, flokët tanë, sidomos në verë, kanë nevojë për mbrojtje nga dielli dhe hidratim.

Aktivitetet kriminale të lidhura me produktet e falsifikuara po kryhen nga rrjete të krimit të organizuar gjithnjë e më shumë të profesio

Në atmosferën e duartrokitjeve të miniserialit amerikan “Chernobyl”, ai mori një meritë të veçantë si një nga personat që shmangën një ka

Kapiteni i Real Madrid-it dhe Spanjës, Sergio Ramos, është martuar këtë të shtunë me drejtuesen televizive spanjolle, Pilar Rub

Kur Chris Quinten u largua nga Coronation Street në vitin 1989, fansat e tij mbetën zemërthyer.