Këngëtarja e njohur publikon imazhe para dhe pas djegies së shtëpisë (FOTO)

14/11/2018 - 19:17

Zjarret në Kaliforni kanë shkrumbuar shumë shtëpi të yjeve të Hollywood-it.

Shtëpia e Miley Cyrus, të cilën e ndan me te fejuarin Liam Hemsworth u shkatërrua nga zjarret që kanë përfshirë Kaliforninë këto ditë.

Ylli i popit, publikoi foto të shtëpisë së saj në Instagram përpara dhe pas zjarrit.

Imazhet tregojnë se si zjarri ka shkrumbuar gjithçka përves një shenje që lexon ‘Love’ në mesin e katastrofës. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fotoja e dy majmunëve të vegjël të kapur pas njëri-tjetrit, tërhoqi vëmendjen e botës në fillim të vitit të kaluar.

Një grua kishte shkuar në një market për të bërë pazar, por u përball me një skenë aspak të këndshme.

Producenti i Hollywood, Harvey Weinstein raportohet se ka arritur një marrëveshje paraprake prej 44 milionë dollarësh me një pjesë të gra

Modelja braziliane Fernanda Liz dukej rrezëllitëse në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Gjatë prezantimit të filmit, "Mektoub, My Love" në festivalin e filmit në Kanë ka ndodhur diçka e pazakontë.

Më 21 maj, Dielli la shenjën e tokës Demi dhe u pozicionua në shenjën e “gjallë” dhe të paqëndrueshme ajri Binjakët.

Vetëm pak kohë më parë dukesha Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë me vogëlushin Archie.

Ato nuk e kanë zemrën gur, por me to më shumë se me çdo shenjë tjetër të Zodiakut është shumë e vështirë të biesh në dashuri, t'ia fitosh

Pavarësisht se si një marrëdhënie përfundon, në fund gjithçka është tepër e dhimbshme.