A keni parë ndonjëherë martesë të guximshme si kjo? (VIDEO)

09/02/2018 - 09:21

Ti thuash “Po” personit me të cilin do të kalosh vitet e jetës kërkon guxim. Në Kaliforni, ky çift ka vendosur ta bëjë këtë ceremoni me stil.

Ryan Jenks dhe Kimberly Weglin janë martuar mbi një rrjetë mbi 121 metra lartësi. Rrjeta është vendosur në kanionet e Utah, me sipërfaqe prej 600 metrash katrorë, dhe nuk paraqet rrezik për njerëzit.

Çifti guximtar vendosi që të merrte përsipër këtë aventurë, pasi të dyve u pëlqente ruajtja e ekuilibrit dhe ecja mbi litar.

Të dy e kemi kthyer atë në pjesë të rëndësishme të jetës sonë, ndaj ishte shumë e lehtë që të vendosnim se ku do të martoheshim”, u shpreh dhëndri.

Në fund të ceremonisë, Ryan dhe Kimberly u hodhën me parashutë mbi kanionet.

Ceremoni super e veçantë dhe e rrallë...

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një video intime midis Nicole Scherzinger dhe Luis Hamilton është hakuar dhe shpërndarë gjerësisht në internet.

Duket se ende nuk janë shuar tensionet mes kunatave mbretërore angleze Kate Middleton dhe Meghan Markle, aq sa bashkëshortët e tyre respe

E ka pritur gjithë shpresë kthimin e tij në shtëpi, duke qendruar pranë hyrjes kryesore gjatë gjithë kohës që zhvilloheshin kërkimet në k

Aktori Florjan Binaj ka treguar historinë e propozimit që i bëri bashkëshortes së tij Sadina 15 vite më parë, në një rrëfim tepër të veça

Ornela dhe Arbri ishin çifti i parë që hapi episodin e kësaj të diele në “Lufta e Nuseve 5”, në Tv Klan.

Në mediat sportive të vendit është dhënë lajmi se kapitenja e ekipit kombëtar të volejbollit të femrave, Erblina Bici ka thënë "PO" pas p

Presidenti i Steauas së Bukureshtit, Xhixhi Bekali nëpërmjet një rrëfimi të publikuar së fundmi nga “Striripesurse” ka folur për të kalua

Një grua në SHBA, njoftoi policinë e Athens-Clarke, Atlanta se grabitësit i kishin vjedhur makinën bashkë me foshnjen 11 muajshe brenda.

Kim Kardashian e ka ekzagjeruar me vjeshjen e saj të fundit.

Çdo shenjë zodiakale ka veçantitë që e përfaqësojnë, sikurse edhe anët e tyre të errëta.