Kërkoi një rrugë në Google Maps, zbuloi që e tradhtonte gruaja (FOTO)

11/10/2018 - 11:03

Google Maps është bërë "shkaktar" për divorcin e një çifti pasi bashkërshorti zbuloi se gruaja e tij e tradhtonte me një tjetër.

Ai po kërkonte një rrugë në internet kur pa bashkëshorten ulur në një stol duke i përkëdhelur flokët një tjetri teksa mbante kokën e tij në prehër.

Fotografitë u bënë në vitin 2013 në Peru, po burri i zbuloi vetëm kohët e fundit, ndërsa vuri re qartë rrobat e bashkëshortes së tij.

I zemëruar u përball me gruan tradhëtare dhe çifti u divorcua.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi Tristan Thompson e tradhtoi Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në rrjet kanë vërshuar me shpejtësi

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet që kanë një histori të gjatë dashurie, ato u fejuan gjatë vitit 2018.

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Last Hurrah” ku duket më seksi se kurrë.

"Disney" ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga produksionet më të njohura dhe të suksesshme kur bëhet fjalë për filmat vizatimorë.

8-vjeçarja Frensi Lluka, i ka idetë e qarta se çfarë do të bëhet kur të rritet.

Partnerja e kryeministres lesbike të Serbisë, Ana Bërnabiq, Milica Gjurgjiq, ka sjellë në jetë një djalë.

8 vite më parë Gjon Muharremaj mahniti jurinë e ‘Albania’s Got Talent’ me zërin e tij teksa këndonte një prej baladave më të dashura fran

Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i vendlindjes së saj.

Aktualisht kudo në rrjet gëlojnë lajmet se Tristan Thompson ka tradhtuar Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woo